Elektro pracovník 33.-35 000Kč (ranní směna pouze)

Kolín
33.000 – 35.000 Kč
Plný úvazek

Tahle nabídka už je sice pryč, ale není důvod zoufat.

Společnost Comac jobs s.r.o. hledá pracovníky i na další pozice:

Zobrazit nabídky firmy
Nebo se podívejte na jiné zajímavé pracovní příležitosti ve vašem okolí:
Zobrazit všechny nabídky
Smluvní vztah
Minimální vzdělání
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Délka prac. poměru
na dobu neurčitou

O nás

Comac jobs s.r.o.

Najděte si lepší práci v aktuální nabídce pracovních míst z celé České Republiky. Hlavními zásadami společnosti Comac Jobs, je kvalitní výběr zaměstnanců, intenzivní komunikace, a to jak s kandidáty, se zaměstnanci, tak s klienty, absolutní dodržování zákonů a podmínek přidělování zaměstnanců určených státem (srovnatelné mzdové podmínky apod.), a podpora zaměstnanců v pracovních či pracovněprávních záležitostech po celou dobu pracovního poměru.

O nás

Jsme moderní pracovní prostředí s využitím nejmodernější technologie a jsme kovaní v oblasti průmyslové automatizace.
V tuto chvíli hledáme vhodného kandidáta pro možnost spolupráce na pozici:

Servisní podpora elektro (pájení, testování) 33.-35 000Kč 

  • pouze ranní směna (pružná pracovní doba 8hod.)

POKUD SE CHCETE NĚCO NAUČIT ČI CHCETE RŮST, TAK TOTO JE IDEÁLNÍ ZAČÁTEK!

 

Nástup: Možný Ihned/dle domluvy

Praxe výhodou - ne podmínkou - vhodné pro absolventy

 

Zaujala tě tato pracovní příležitost?
Pošlete nám CV, my Vás budeme kontaktovat a společně vyjednáme setkání s klientem, kde se dozvíte více informací.

Náplň práce:

Naší hlavní činností je kompletní servisní podpora, dodávka projektů včetně

rozvaděčů a aplikačního software a prodej komponentů pro průmyslovou automatizaci

Co od Vás očekáváme:

  • Středoškolské, vysokoškolské vzdělání technického směru - IDEÁLNĚ ELEKTRO
  • Znalost funkce elektroniky, znalost součástkové báze
  • Znalost s testováním součástek, zručnost v pájení a manuální zručnost
  • Řidičské oprávnění B výhodou
  • Vyhláška 50 § 5 min.
  • Znalosti SW: MS Office

Co Vám můžeme nabídnout:

  • platové ohodnocení 33 –35 000 Kč +čtvrtletní i roční odměny odvislé na zisku společnosti
  • velmi přátelské pracovní prostředí s možností rozvoje i růstu, dlouhodobou spolupráci,
  • skvělou partu lidí a velmi přátelského ředitele, který zná dobře práci všech zaměstnanců,
  • možnost vzdělávání, kurzů, pružnost pracovní doby, maximální flexibilita a volnost

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

De Dietrich Process Systems CZ spol. s r.o. | De Dietrich Process Systems… | Chlumec nad Cidlinou Chlumec nad Cidlinou
  • 40 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
dnešní
HYDROPRODUCT s.r.o. | HYDROPRODUCT s.r.o. | Kluk, Poděbrady Kluk, Poděbrady
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 29. srpna
DELTA & PERSONAL s.r.o. | DELTA & PERSONAL s.r.o. | Celá ČR Celá ČR
  • 24 490 – 33 300 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 28. srpna
HYDROPRODUCT s.r.o. | HYDROPRODUCT s.r.o. | Kluk, Poděbrady Kluk, Poděbrady
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 26. srpna
JOBSTART s.r.o. | JOBSTART s.r.o. | Nymburk Nymburk
  • 32 000 – 37 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 25. srpna
ROSTRA Stamping s.r.o. | ROSTRA Stamping s.r.o. | Vizovice Vizovice
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 18. ledna
HKP METAL s.r.o. | HKP METAL s.r.o. | Osová Bítýška Osová Bítýška
  • od 30 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 21. prosince
AKNEL Group a.s. | AKNEL Group a.s. | Planá nad Lužnicí Planá nad Lužnicí
  • 25 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 21. prosince
Patriot Marketing Group s.r.o. | Patriot Marketing Group s.r.o. | Havířov Havířov
  • od 20 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 20. prosince
Norican Czech s.r.o. | Norican Czech s.r.o. | Příbram Příbram
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 18. ledna
Rail clinic s.r.o. | Rail clinic s.r.o. | Břeclav Břeclav
  • 35 000 – 37 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 18. ledna
MPZ MB s.r.o. | MPZ MB s.r.o. | Dolní Bousov Dolní Bousov
  • 27 000 – 38 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 18. ledna
Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o. | Manuvia Expert Recruitment CZ… | České Budějovice České Budějovice
  • 28 000 – 31 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 18. ledna
SWIETELSKY stavební s.r.o. | SWIETELSKY stavební s.r.o. | České Budějovice České Budějovice
  • 55 000 – 85 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 18. ledna
Jaroslav Paur | Jaroslav Paur | Pozdeň Pozdeň
  • 40 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 18. ledna
MPZ MB s.r.o. | MPZ MB s.r.o. | Osek, Jičín Osek, Jičín
  • 40 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 18. ledna
TES VSETÍN s.r.o. | TES VSETÍN s.r.o. | Vsetín Vsetín
  • 22 000 – 26 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 18. ledna

Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
ManpowerGroup s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Comac jobs s.r.o., De Dietrich Process Systems CZ spol. s r.o., GRANZ KOLÍN s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Martin Kordek, Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., TopolWater, s.r.o., Jitka Poláková, INDEX NOSLUŠ s.r.o., HYDROPRODUCT s.r.o., Louda Auto a.s., DELTA & PERSONAL s.r.o., AC Jobs, s.r.o., MAXIN'S People Czech, s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Scorpion Elektro s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Lead - Project Advices s.r.o., VESIBA, s.r.o., Grau, Kovandová & Partners s.r.o., ADAM & PARTNER, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., INPROMA, spol. s r.o., JOBSTART s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Přepravní kontrolor / kontrolorka, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Lakýrník / Lakýrnice, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Frézař / Frézařka, Konstruktér / Konstruktérka, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Pracovník / pracovnice v pneuservisu, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Technolog / technoložka ve strojírenství, Strojník / strojnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Technolog / technoložka výroby, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Operátor / operátorka chemické výroby, Opravář / Opravářka, Diagnostik / Diagnostička, Strojní mechanik / mechanička, Shift leader / Vedoucí směny

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Ovčáry, okres Kolín, Nymburk, Kolín, Kladruby, Chlumec nad Cidlinou, Kolín IV, Kolín, Čáslav-Nové Město, Čáslav, Chlumec nad Cidlinou, Čáslav, Kluk, Poděbrady, Poděbrady, Přelouč, Celá ČR, Kutná Hora, Vrbová Lhota, Poříčany, Český Brod

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Když se řekne "sdílené pracovní místo", možná si představíte dvě osoby, které se přetahují o jedno kancelářské křeslo. Ve skutečnosti jde o model, který se rychle stává populárním v mnoha firmách a může být skvělou volbou pro zaměstnavatele i zaměstnance. Pojďme si říct, co to je a jak sdílené pracovní místo mění pracovní trh.

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Letní vlna veder přinesla na stavbách, ve skladech i v gastronomii hned několik hlášených kolapsů z přehřátí. Navzdory opakovaným varováním zůstává nejčastějším prohřeškem to, že firmy sice tuší riziko, ale povinné teplotní limity, bezpečnostní přestávky a pitný režim nehlídají systematicky. Portál JenPráce.cz proto připravil přehled, co zákon vyžaduje a na jakých místech podniky nejčastěji chybují.

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Hledáte novou práci a přemýšlíte, kam se vydat? Možnosti jsou dvě – komorní atmosféra menší firmy, nebo stabilita a struktura korporátu. Každé prostředí má svá specifika, a to, co jednomu vyhovuje, může být pro druhého noční můra. Pojďme se na to podívat zblízka a zjistit, která varianta je pro vás ta pravá!

Tykání na pracovišti

Tykání na pracovišti

Po vstupu zahraničních společností na český trh se rozmohl “nešvar” tykání v práci. Cílem je, aby se všichni zaměstnanci ve společnosti cítili rovnocenní, bez ohledu na to, na jaké pozici pracují. Pojďme se podívat na výhody a nevýhody tykání na pracovišti. Ukážeme vám také, kdo nabízí tykání v práci, a jak se zachovat, pokud si s kolegy zatím tykat nechcete.

auto
Ohodnoťte práci a vyhrajte 4 měsíce předplatného zdarma

NETFLIX ZDARMA

Ohodnoťte práci a vyhrajte 4 měsíce předplatného zdarma

ZJISTIT VÍC