Volné místo ve firmě Comac jobs s.r.o.

Servisní podpora elektro 33.-35 000Kč (jednosměnný provoz)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Kolín
Firma Comac jobs s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Strojírenství a automobilový průmysl, Elektrotechnika a telekomunikace
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 33.000 – 35.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

Comac jobs s.r.o.

Najděte si lepší práci v aktuální nabídce pracovních míst z celé České Republiky. Hlavními zásadami společnosti Comac Jobs, je kvalitní výběr zaměstnanců, intenzivní komunikace, a to jak s kandidáty, se zaměstnanci, tak s klienty, absolutní dodržování zákonů a podmínek přidělování zaměstnanců určených státem (srovnatelné mzdové podmínky apod.), a podpora zaměstnanců v pracovních či pracovněprávních záležitostech po celou dobu pracovního poměru.

Jsme moderní pracovní prostředí s využitím nejnovější, nejmodernější technologie. Jsme kovaní v oblasti průmyslové automatizace.
V tuto chvíli hledáme vhodného kandidáta pro možnost spolupráce na pozici:

Servisní podpora elektro (pájení, testování) 33.-35 000Kč

  • Pouze ranní směna (pružná pracovní doba 8hod.)
  • Praxe výhodou - vhodné pro absolventy
  • Stabilní dlouhodobé zaměstnání
  • Vyhláška 50 § 5 min.

(po zaškolení a získání zkušeností, možný přechod na pozici SERVISNÍ TECHNIK)

Zaujala tě tato pracovní příležitost?
Pošlete nám CV, my Vás budeme kontaktovat a společně vyjednáme setkání s klientem, kde se dozvíte více informací.

Náplň práce:

Naší hlavní činností je kompletní servisní podpora, dodávka projektů včetně

rozvaděčů a aplikačního software a prodej komponentů pro průmyslovou automatizaci

Co od Vás očekáváme:

  • Středoškolské vzdělání technického směru - IDEÁLNĚ ELEKTRO
  • Znalost funkce elektroniky, znalost součástkové báze
  • Znalost s testováním součástek
  • Zručnost v pájení a manuální zručnost
  • Řidičské oprávnění B výhodou
  • Znalosti SW: MS Office

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Platové ohodnocení 33 –35 000 Kč
  • Čtvrtletní i roční odměny odvislé na zisku společnosti
  • Velmi přátelské pracovní prostředí s možností rozvoje i růstu, dlouhodobou spolupráci,
  • Možnost vzdělávání, kurzů
  • Pružnost pracovní doby, maximální flexibilita a volnost

  • Vrdy
  • GOLDBECK Prefabeton s.r.o.
  • 35 000 – 38 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dovolenou
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 26. března
  • Český Brod
  • Advantage Consulting, s.r.o.
  • 35 000 – 55 000 Kč
    Benefity:
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
dnešní
  • Žáravice
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 30 000 – 36 000 Kč
    Benefity:
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 25. března
  • Žáravice
  • 30 000 – 40 000 Kč
    Benefity:

Lead - Project Advices s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., O.K. solution, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., HR Direct s.r.o., Jitka Poláková, Walther Flender s.r.o., Comac jobs s.r.o., FLEXIMA s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., ARAMARK, s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, HOFMANN WIZARD s.r.o., SIMIX GROUP s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Trenkwalder a.s., Etimos Human s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., BIOPOL paints s.r.o., TopolWater, s.r.o., Markmont, s.r.o., Maschinenfabrik Niehoff (CZ), s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., AC Jobs, s.r.o., GOLDBECK Prefabeton s.r.o., De Dietrich Process Systems CZ spol. s r.o., S U M O s.r.o., MONTKOV, spol. s r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Mechanik / Mechanička, Obsluha strojů, Kuchař / Kuchařka, Obchodník / Obchodnice, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Frézař / Frézařka, Kontrolor / Kontrolorka, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Svářeč / Svářečka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Zámečník / Zámečnice, Chemik / Chemička, Chemický technik / technička, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Technolog / technoložka v chemii, Technolog / technoložka výroby, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Servisní technik / technička, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Tiskař / Tiskařka, Operátor / operátorka chemické výroby, Obchodní zástupce / zástupkyně, Elektronik / Elektronička

Přelouč, Kolín, Ovčáry, okres Kolín, Kutná Hora, Poděbrady, Zásmuky, Okřínek, Čáslav, Třebestovice, Nymburk, Poříčany, Vrdy, Chlumec nad Cidlinou, Český Brod, Žáravice, Vyšehněvice

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

absolvent auto CV činnost doba elektro hlavní hledám hodnocení IT kandidát kurz možnost náplň práce odměny Office ohodnocení plat podpora práce pracovní pracovní doba pracovní prostředí praxe prostředí pružná pracovní doba rozvoj růst software SOU společnost společnosti spolupráce stabilní STK školení technik technologie vhodné volno vzdělání vzdělávání zaměstnání získání znalost znalosti Zruč automat automatizace doby funkce kontakt kov náplň oblast oblasti oprávnění platové ohodnocení PR pracovní doby pracovní příležitost prodej projekt průmysl průmyslové pružná přátelské příležitost roční servis směna součást technické technolog test zkušenost