Volné místo ve firmě Comac jobs s.r.o.

Pracovník v elektro výrobě (ranní směna pouze) 33.-35 000Kč

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Kolín
Firma Comac jobs s.r.o.
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 33.000 – 35.000 Kč

O nás

Comac jobs s.r.o.

Najděte si lepší práci v aktuální nabídce pracovních míst z celé České Republiky. Hlavními zásadami společnosti Comac Jobs, je kvalitní výběr zaměstnanců, intenzivní komunikace, a to jak s kandidáty, se zaměstnanci, tak s klienty, absolutní dodržování zákonů a podmínek přidělování zaměstnanců určených státem (srovnatelné mzdové podmínky apod.), a podpora zaměstnanců v pracovních či pracovněprávních záležitostech po celou dobu pracovního poměru.

Aktuálně nabízené pozice od stejné společnosti:

O nás

Jsme moderní pracovní prostředí s využitím nejmodernější technologie a jsme kovaní v oblasti průmyslové automatizace.
V tuto chvíli hledáme vhodného kandidáta pro možnost spolupráce na pozici:

Servisní podpora elektro (pájení, testování) 33.-35 000Kč

  • pouze ranní směna (pružná pracovní doba 8hod.)

POKUD SE CHCETE NĚCO NAUČIT ČI CHCETE RŮST, TAK TOTO JE IDEÁLNÍ ZAČÁTEK!

Nástup: Možný Ihned/dle domluvy

Praxe výhodou - ne podmínkou - vhodné pro absolventy

Zaujala tě tato pracovní příležitost?
Pošlete nám CV, my Vás budeme kontaktovat a společně vyjednáme setkání s klientem, kde se dozvíte více informací.

Náplň práce:

Naší hlavní činností je kompletní servisní podpora, dodávka projektů včetně

rozvaděčů a aplikačního software a prodej komponentů pro průmyslovou automatizaci

Co od Vás očekáváme:

  • Středoškolské, vysokoškolské vzdělání technického směru - IDEÁLNĚ ELEKTRO
  • Znalost funkce elektroniky, znalost součástkové báze
  • Znalost s testováním součástek, zručnost v pájení a manuální zručnost
  • Řidičské oprávnění B výhodou
  • Vyhláška 50 § 5 min.
  • Znalosti SW: MS Office

Co Vám můžeme nabídnout:

  • platové ohodnocení 33 –35 000 Kč +čtvrtletní i roční odměny odvislé na zisku společnosti
  • velmi přátelské pracovní prostředí s možností rozvoje i růstu, dlouhodobou spolupráci,
  • skvělou partu lidí a velmi přátelského ředitele, který zná dobře práci všech zaměstnanců,
  • možnost vzdělávání, kurzů, pružnost pracovní doby, maximální flexibilita a volnost
Zobrazit výpis pracovních nabídek
Při odesílání Vaší odpovědi jsme si všimli, že jste již na tuto pracovní nabídku v minulosti () reagoval.

Skutečně chcete odeslat Vaši odpověď na stejnou nabídku opakovaně?

ANO NE