Práce: Seřizovač - údržbář

lokalita: Zliv zadavatel: winjobs s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

SEŘIZOVAČ – ÚDRŽBÁŘ
Mzda od 20 000Kč + 3 000Kč prémie.
Pro českou pobočku německé firmy ve Zlivi hledáme SEŘIZOVAČE – ÚDRŽBÁŘE.

Nabízíme:

  • HPP + zaškolení
  • dobré platové ohodnocení dle praxe + bonusy a prémie
  • závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele, 5 týdnů dovolené
  • 1 nebo2-směnný provoz
  • veřejná doprava z ČB až do areálu firmy a zpět na ranní směnu

Pracovní náplň:

  • seřizování a odstraňování závad strojů + jejich údržba
  • rutinní a běžné práce na seřízených strojích
  • dodržování kontrolních a technologických postupů na svěřených strojích

Požadujeme:

  • manuální zručnost, dobrý zdravotní stav, flexibilitu, samostatnost, přesnost
  • vyučení ve strojírenském nebo příbuzném oboru, rekvalifikace, absolvent
  • výhodou: znalost práce na obráběcích strojích (soustruh, frézka), uživatelská znalost PC
  • praxe a zkušenosti s lisováním drobných kovových dílců vítány

Nástup možný ihned.
Místo výkonu práce – ZLIV

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Zliv

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Typ úvazku

Plný úvazek

Mzda

20.000 – 29.999 Kč

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.