Volné místo ve firmě Mondi Štětí a.s.

Přejímač dřevní hmoty

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Štětí
Firma Mondi Štětí a.s.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

Mondi Štětí a.s.

Jsme předním světovým výrobcem papíru a obalových materiálů. Naše výrobky denně přinášejí užitek milionům lidí, kteří je využívají ve svém pracovním životě i volném čase.

Co od Vás očekáváme:

Požadujeme:

  • SOŠ/SOU vzdělání technického směru (lesnické, dřevařské výhodou)
  • ochota práce ve směnném provoze
  • technické myšlení, flexibilita
  • aktivní přístup k práci, ochota učit se
  • uživatelská znalost PC
  • řidičský prkaz sk. B
  • oprávnění pro práci s motorovou pilou výhodou

Náplň práce:

  • provedení úkonů spojených s příjmem dřeva a biopaliv (měření dřív, kontrola kvalit dle
  • Technických podmínek)
  • provádění laboratorních rozborů (stanovení sušiny, frakční rozbory dle norem SCAN)
  • obsluha vážního systému a řazení do jízdních pruhů
  • zakládání příjmu a zadávání výsledků příjmu do systému
  • příprava pokladů pro reklamační řízení
  • zpracování dat, reporting
  • kontrola (BOZP) proškolení a vybavení řidičů

Nabízíme:

  • 14.500,– Kč jako odměnu za Váš nástup
  • Až 29.000,–Kčodměnu za doporučení nového kolegy
  • Až 6.000,–Kč příspěvek na dopravu
  • 29.000,– Kč příspěvek na přestěhování
  • Vysoké věrnostní odměny
  • 25 dní dovolené
  • Bezúročné půjčky
  • Firemní akce pro celou rodinu
  • Dlouhodobá spolupráce a možnost rozvoje v silné společnosti
  • Bezva kolektiv

  • Slaný
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 26. března
  • Ústí nad Labem
Zveřejněno: 27. března
  • ManpowerGroup s.r.o.
    Benefity:
  • Dovolená navíc
Zveřejněno: 22. března
  • Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy

VELKÁ PECKA s.r.o., AUTO PATRON s.r.o., DoDo Czech s.r.o., SVAPOMONT s.r.o., Stavební společnost Šlehofer, s.r.o., K2 moto s.r.o., 4NL a.s., FLORA 24 s.r.o., LABE WOOD s.r.o., PATOK a.s., SH Job Partners s.r.o., CentralWork s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Manuvia FairJob s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., EKOS-Žitenice s.r.o., McDonald`s ČR spol. s r.o., FIEGE s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., KOS WIRE EUROPE s.r.o., Aoyama Automotive Fasteners Czech, s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Město Odolena Voda, ProJobEU s.r.o., Golf Beřovice s.r.o., Stavimdomy cz s.r.o., Quality Shop s.r.o., TOI TOI, sanitární systémy, s r.o., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., ESON s.r.o., UL*KRAS stavební společnost s.r.o., Agentura práce Gadasová s.r.o., Skanska a.s., ARAMARK, s.r.o., OBB stavební materiály, spol. s r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., LAKOVNA REPOS s.r.o., Blanik Aircraft CZ s.r.o., Česká pošta, s.p., PORR a.s., SKYCLEAN s.r.o., Ing. Jiří Čedík, Marie Havlová, DISPONERO s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, PROTEOR CZ s.r.o., EUROPA Union Service a.s., open recruitment s.r.o., Automyčka Express s.r.o., 21 Consult Group s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Disponent / disponentka dopravy, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Taxikář / Taxikářka, Závozník / Závoznice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Florista / Floristka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Zahradník / Zahradnice, Zámečník / Zámečnice, Dekoratér / Dekoratérka, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Opravář / Opravářka, Kontrolor / Kontrolorka, Operátor / operátorka výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Servisní technik / technička, Technik / technička v zemědělství, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka

Praha 9 - Dolní Počernice, Praha 9 - Horní Počernice, Praha 10 - Hostivař, Praha 4 - Braník, Praha 7 - Holešovice, Praha 3 - Žižkov, Praha 9 - Letňany, Praha 7 - Troja, Praha 8 - Libeň, Praha 6 - Bubeneč, Žitenice, Siřejovice, Úžice, okres Mělník, Lovosice, Kralupy nad Vltavou, Kozomín, Postřižín, Odolena Voda, Beřovice, Česká Lípa, Velké Březno, Klecany, Slaný, Zdiby, Ústí nad Labem, Hlavenec, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Benátky nad Jizerou, Středokluky, Mladá Boleslav, Brniště, Zápy, Kladno

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Trainee program – první práce pro absolventy

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou.

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

akce Bor BOZP den dění IT měření možnost náplň práce nové odměny OZP práce příspěvek reklama reporting rozvoj řízení SOU společnost společnosti spolupráce stěhování školení uživatelská znalost vedení vysoké vzdělání znalost dovolené dřevařské firemní hmoty kolektiv kontrola myšlení náplň obsluha oprávnění PC PR příprava přístup půjčky report řidič systém technické technický uživatel vybavení