Volné místo ve firmě SULCO Automotive Group, s.r.o.

Dělník ve výrobě - M/Ž, nepřetržitý provoz

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Děčín
Firma SULCO Automotive Group, s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 18.000 – 25.000 Kč

O nás

SULCO Automotive Group, s.r.o.

Společnost SULCO Automotive Group, s.r.o. je poskytovatelem služeb pro strojírenský a automobilový průmysl. Svoji činnost zahájila ve státech východní Evropy: Česká republika, Slovensko, Maďarsko, Polsko, Rumunsko.

Poslání naší společnosti je poskytovat výrobcům automobilů a dodavatelům plnohodnotný servis v oblasti managementu kvality a výroby, ale i softwarového inženýrství.

Co od Vás očekáváme:

Pro našeho klienta vyrábějícího kabely, který sídlí v Děčíně, hledáme šikovné muže a ženy na pozici DĚLNÍK.

Náplň práce

  • kompletace kabelů
  • práce u výrobní linky

Požadavky

  • základní vzdělání
  • ochota pracovat na třísměnný či nepřetržitý provoz (R/O/N, popřípadě 12h směny)
  • dochvilnost, spolehlivost, manuální zručnost

Nabízíme

  • Základní mzdu ve výši 18.000,– Kč
  • Prémie až 30 % ze základní hodinové mzdy
  • Osobní ohodnocení až ve výši 40,– Kč/hod.
  • 20 dní dovolené
  • 90,– Kč stravenky
  • zákonné příplatky za práci přesčas (25 %), o víkendu (10 %), ve svátky (100 %) a v noci (10 %) jsou samozřejmostí

Své životopisy prosím posílejte přes formulář níže. Děkuji.

  • Ústí nad Labem
  • UL*KRAS stavební společnost s.r.o.
  • 27 000 – 34 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Slevy na firemní zboží
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Příspěvek na mobilní tarif
Zveřejněno: 14. dubna
  • CADRE s.r.o.
  • 25 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
Zveřejněno: 11. dubna
  • Nové Město na Moravě
  • Röchling Industrial Nové Město NM s.r.o.
  • od 28 000 Kč
Zveřejněno: 4. října
  • od 26 000 Kč
  • Strakonice
  • STATUS GROUP s.r.o.
  • od 17 500 Kč
  • Vodňany
  • Vodňanská drůbež, a.s.
  • 28 000 – 35 000 Kč
  • Brno
  • ALGLAS s.r.o.
  • 30 000 – 60 000 Kč
Zveřejněno: 2. listopadu
  • Klobouky u Brna
  • Pekařství Křižák s.r.o.
  • 34 000 – 40 000 Kč

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., JOB LEADER EUROPE s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., SH Job Partners s.r.o., UL*KRAS stavební společnost s.r.o., Skanska a.s., CADRE s.r.o., McDonald`s ČR spol. s r.o., Manuvia FairJob s.r.o., EKOS-Žitenice s.r.o., CENTURION loss prevention a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Skladník / Skladnice, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Automechanik / Automechanička, Kontrolor / Kontrolorka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Technik / technička ve strojírenství, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Seřizovač / seřizovačka strojů, Technik / technička výroby, Servisní technik / technička, Revizní technik / technička, Pracovník / pracovnice bezpečnostní služby, Pracovník / pracovnice ostrahy, Strážný / Strážná, Kontrolor / kontrolorka kvality, Operátor / operátorka chemické výroby

Děčín, Velké Březno, Ústí nad Labem, Přestanov, Žitenice, Krupka, Litoměřice

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout. Ukážeme vám, jaký je rozdíl mezi nárokovou a nenárokovou částí mzdy, a také jaké jsou nejčastější formy vyplácení mzdy.

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Děčín dělník formulář hledám hodnocení IT Most mzdy náplň práce nepřetržitý nové ohodnocení plat požadavky práce přesčas příplatky směny SOU stravenky víkend vzdělání Zruč životopis dovolené kov linky náplň osobní PR prémie případ svátky výrobní