Volné místo ve firmě Mondi Štětí a.s.

Přejímač dřevní hmoty

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Štětí
Firma Mondi Štětí a.s.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

Mondi Štětí a.s.

Jsme předním světovým výrobcem papíru a obalových materiálů. Naše výrobky denně přinášejí užitek milionům lidí, kteří je využívají ve svém pracovním životě i volném čase.

Co od Vás očekáváme:

Co vás čeká

  • provedení úkonů spojených s příjmem dřeva a biopaliv (měření dříví, kontrola kvality dle Technických podmínek)
  • provádění laboratorních rozborů (stanovení sušiny, frakční rozbory dle norem SCAN)
  • obsluha vážního systému a řazení do jízdních pruhů
  • zakládání příjmu a zadávání výsledků příjmu do systému
  • příprava podkladů pro reklamační řízení
  • zpracování dat, reporting
  • kontrola (BOZP) proškolení a vybavení řidičů

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • SOU/SŠ technického směru (lesnické, dřevařské výhodou)
  • praxe ve výrobě výhodou
  • ochota práce ve směnném provozu
  • technické myšlení, flexibilita
  • aktivní přístup k práci, ochota učit se
  • uživatelská znalost PC
  • řidičský průkaz sk. B
  • oprávnění pro práci s motorovou pilou výhodou

Co vám můžeme nabídnout

  • 13. plat
  • 14.500,– Kč jako odměnu za Váš nástup
  • až 29.000,–Kč odměnu za doporučení nového kolegy
  • až 6.000,–Kč příspěvek na dopravu
  • 29.000,– Kč příspěvek na přestěhování
  • vysoké věrnostní odměny
  • nadstandardní příplatky nad rámec zákoníku práce
  • placené přesčasy
  • 25 dní dovolené
  • bezúročné půjčky
  • firemní akce pro celou rodinu
  • dlouhodobá spolupráce a možnost rozvoje v silné společnosti
  • fajn partu, která táhne za jeden provaz

  • Slaný
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 26. března
  • Ústí nad Labem
včerejší
včerejší
  • ManpowerGroup s.r.o.
    Benefity:
  • Dovolená navíc
Zveřejněno: 22. března
  • Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
včerejší
  • České Budějovice
  • Skladník/Ice
  • od 17 688 Kč
Zveřejněno: 30. dubna
  • Nýřany
  • Šárka Fořtová
Zveřejněno: 1. června

DoDo Czech s.r.o., SVAPOMONT s.r.o., K2 moto s.r.o., CLEAN Service CZ,spol. s r.o., 4NL a.s., FLORA 24 s.r.o., VELKÁ PECKA s.r.o., AUTO PATRON s.r.o., PATOK a.s., SH Job Partners s.r.o., CentralWork s.r.o., LABE WOOD s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Manuvia FairJob s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., EKOS-Žitenice s.r.o., McDonald`s ČR spol. s r.o., ManpowerGroup s.r.o., FIEGE s.r.o., KOS WIRE EUROPE s.r.o., Aoyama Automotive Fasteners Czech, s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., ProJobEU s.r.o., Město Odolena Voda, Golf Beřovice s.r.o., Stavimdomy cz s.r.o., TOI TOI, sanitární systémy, s r.o., Quality Shop s.r.o., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., ESON s.r.o., UL*KRAS stavební společnost s.r.o., Agentura práce Gadasová s.r.o., Skanska a.s., ARAMARK, s.r.o., OBB stavební materiály, spol. s r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., LAKOVNA REPOS s.r.o., Blanik Aircraft CZ s.r.o., Česká pošta, s.p., PORR a.s., SKYCLEAN s.r.o., Ing. Jiří Čedík, DISPONERO s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Marie Havlová, H&B Group s.r.o., PROTEOR CZ s.r.o., EUROPA Union Service a.s., open recruitment s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Disponent / disponentka dopravy, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Taxikář / Taxikářka, Závozník / Závoznice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Florista / Floristka, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zahradník / Zahradnice, Zámečník / Zámečnice, Dekoratér / Dekoratérka, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Opravář / Opravářka, Kontrolor / Kontrolorka, Operátor / operátorka výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Servisní technik / technička, Seřizovač / seřizovačka strojů, Technik / technička v zemědělství, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Pracovník / pracovnice úklidové služby

Praha 9 - Horní Počernice, Praha 10 - Hostivař, Praha 4 - Braník, Praha 7 - Holešovice, Praha 3 - Žižkov, Praha 9 - Dolní Počernice, Praha 9 - Letňany, Praha 7 - Troja, Praha 8 - Libeň, Praha 6 - Bubeneč, Žitenice, Siřejovice, Úžice, okres Mělník, Lovosice, Kralupy nad Vltavou, Kozomín, Postřižín, Odolena Voda, Beřovice, Česká Lípa, Velké Březno, Klecany, Slaný, Zdiby, Ústí nad Labem, Hlavenec, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Benátky nad Jizerou, Středokluky, Děčín, Mladá Boleslav, Brniště, Zápy, Kladno

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Kdy mám nárok na dovolenou? Kdy vzniká nárok na dovolenou? Na všechny vaše otázky odpovíme! Ukážeme si, jak si nárok jednoduše sami spočítáte. Vysvětlíme si, za jakých podmínek můžete svou dovolenou převést do dalšího roku.

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

V tomto díle našeho seriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na to, jaké máte možnosti, pokud se zhorší váš zdravotní stav, například dlouhodobě pozbudete zdravotní způsobilost nebo jste v pracovní neschopnosti. Jak je to s výpovědní lhůtou, kdy se neprodlužuje a kdy se naopak prodlužuje.

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Zjistíte, v jakých případech má zaměstnavatel povinnost podat daňové přiznání za zaměstnance a kdy naopak si daňové přiznání musí zaměstnanec podat sám.

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Pojďme se detailněji podívat, jak vypadá nerovnoměrně rozvržená pracovní doba na příkladech. Zjistíte, jak zákoník práce definuje nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobu, a mnoho dalšího.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Jakékoliv ukončení pracovní poměru není snadné, proto jsme pro vás připravili detailní vysvětlení kdy a jakým způsobem můžete ukončit svou dohodu o provedení práce. Až si vyberete způsob ukončení dohody o provedení práce, budete mít k dispozici vzor ukončení dohody o provedení práce, a to zdarma a v editovatelné podobě s nápovědami, co a kam vyplnit.

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Poradíme vám, jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele, který vám například nevyplácí vaši mzdu nebo odstupné. Máte dvě možnosti, jak své peníze získat zpět. V článku najdete i vzor insolvenčního návrhu.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

V tomto článku týkajícím se pracovní smlouvy se podíváme na nezbytné a obvyklé náležitosti pracovní smlouvy. Vysvětlíme si rozdíly mezi pracovní smlouvou na dobu neurčitou a pracovní smlouvou na dobu určitou; zjistíme, co se stane na konci doby určité. Nechybí ani pracovní smlouva ke stažení.

AJ akce Bor BOZP den dění IT kvality měření možnost náplň práce NDA nové odměny OZP plat práce praxe přesčas přesčasy příplatky příspěvek reklama reporting rozvoj řízení SOU společnost společnosti spolupráce stěhování školení uživatelská znalost vedení vysoké zákoník znalost znalosti dar dovednost dovolené dřevařské firemní hmoty kontrola myšlení náplň obsluha oprávnění PC placené PR příprava přístup půjčky rámec report řidič standard systém technické technický uživatel vybavení