Mzdová/Finanční účetní - Senior - Liberec

Lokalita Liberec
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Michaela Horčičková, zobrazit tel. číslo

Pro našeho klienta, známou firmu v potravinářském průmyslu, hledáme zkušenou Mzdovou účetní, která by si převzala mzdovou agendu pro cca 250 zaměstnanců a po zapracování spolupracovala s Hlavní účetní a své parťačce vypomáhala i s účetní agendou.

Popis pozice:

  • Správa mzdové agendy a zpracování měsíčních mezd pro cca 250 osob
  • Práce v programu Pamica
  • Komunikace s úřady
  • Práce s docházkovým systémem
  • Po zapracování výpomoc hlavní účetní při vedení účetnictví v programu STEREO (mimo dobu uzávěrek) - faktury, účtování pokladních dokladů, bankovních výpisů a interních dokladů

Profil kandidáta:

  • SŠ/VŠ ekonomického směru
  • Praxe na obdobné pozici min. 3 roky
  • Zkušenost s programem Pamica vítána

Nabízíme:

  • Nástupní plat 35 000,-, po zaučení 50 000,-
  • Stravenkový paušál
  • Svačiny - sněz co můžeš
  • Flexibilní pracovní doba
  • Očkování proti chřipce

Zaujala Vás nabídka? Pokud ano, neváhejte a zašlete mi Váš životopis! Ve firmě už se těší, až Vás poznají osobně. :)

Máte zájem o tuto nabídku?