Hledáme lidem práci Manpower

Operátor výroby - kompletace zboží

Lokalita Cheb
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Nexans přináší energii díky široké nabídce vyspělých kabelových systémů, řešení a inovačních služeb. Již déle než 120 let zajišťuje svým zákazníkům špičkovou kabelovou infrastrukturu pro přenos energie a dat. Nexans zaměstnává téměř 27 000 lidí ve svých výrobních a obchodních pobočkách po celém světě.

Společnost Nexans Power Accessories Czech Republic v roce 2020 navázala na tradici společnosti GPH Kynšperk nad Ohří, která na českém trhu působí již od roku 1993. Společnost je součástí skupiny PCABU Nexans, vedoucího evropského specializovaného inovátora, výrobce a distributora nízko, středně a vysokonapěťového příslušenství a spojovacích technologií pro přenos energie a distribuční sítě.

Více informací naleznete na stránkách www.nexans.com a https://www.manpower.cz/manpower/cs/prace-nexans/

Popis pozice:

– Kompletace zboží

– Příjem a výdej zboží

– Práce se scannerem

– Kontrola čistoty skladů – úklid na svém pracovišti

Profil kandidáta:

– Manuální zručnost

– Zkušenosti s kompletací zboží výhodou

– Ochota práce ve dvousměnném provozu

– Zkušenost ve skladu či výrobě

– Spolehlivost, pečlivost

Nabízíme:

– Zajímavá mzda

– Prémie

– Práce ve dvousměnném provozu (6:00-14:00/14:00-22:00), pouze Po – Pá!

– Pracovní úvazek 37,5h týdně

– Příspěvek na dopravu

– Stravenky

– 24 dnů dovolené

– Příjemné, čisté pracovní prostředí v nově postavené hale

– Nový projekt

– možnost kariérního růstu

– Nástup možný ihned

  • Ovčáry, Kolín
  • SANKO GOSEI Czech, s.r.o.
  • od 25 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 24. května
  • Nepomuk, Plzeň-jih
  • Úřad práce České republiky
  • od 21 260 Kč
Zveřejněno: 5. listopadu
  • Blansko
  • Oblastní spolek Českého červeného kříže…
  • od 21 000 Kč
  • Ráječko
  • Pharmawell a.s.
  • od 23 000 Kč
  • Jindřichův Hradec
  • AR SERVIS s.r.o.
  • 20 000 – 30 000 Kč
  • Dačice
  • Gaudlitz Precision s.r.o.
  • od 30 000 Kč

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Stažení výpovědi zaměstnancem je vlastně prosbou ke stávajícímu zaměstnavateli, aby si vás v práci ponechal. Zaměstnavatele není možné ke stažení výpovědi přimět. Pokud zaměstnavatel souhlasí, stačí vyplnit formulář ke stažení výpovědi, který naleznete v našem článku.

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Až 50 000 Kč na získání nové nebo zvýšení, rozšíření či prohloubení dosavadní kvalifikace, jinými slovy odborné způsobilosti. Povíme si, jaké jsou podmínky pro uchazeče, jak podat žádost a jak dále postupovat, aby byl kurz uhrazen Úřadem práce.

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Průvodní dopis k životopisu je prvním kontaktem s personalistou ve vysněné společnosti. Vysvětlíme si, co to je průvodní dopis a jaký je rozdíl oproti motivačnímu dopisu. Ukážeme si, jak napsat průvodní dopis. Nechybí ani vzor průvodního dopisu.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Práce v noci je specificky upravena v zákoníku práce a ukládá vašemu zaměstnavateli řadu povinností. Právnickou řeč jsme pro vás zlidštili a zjistíte, co to je práce v noci, jaká je minimální výše příplatku za práci v noci, jak musí váš zaměstnavatel upravit pracoviště a kdo nesmí práci v noci vykonávat.

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Víte, že novela zákoníku práce přinesla sdílené pracovní místo? Sdílení pracovního místa znamená, že minimálně dva zaměstnanci se střídají na stejném pracovním místě a dohromady svými částečnými úvazky pokryjí pracovní úvazek celý. Představíme vám základní pravidla, výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa.

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

AJ energie HR kandidát Kynšperk Kynšperk nad Ohří Luže možnost mzda nad Ohří náplň práce nová obchodní operátor pec pečlivost pozice práce pracovní pracovní prostředí pracovní úvazek prostředí příspěvek růst sklad SOU společnost společnosti stravenky úvazek vedoucí zkušenosti Zruč české dovolené inovační inovátor kariérní kontrola kov možnost kariérního růstu náplň obchod operátor výroby PC PR prémie profi projekt příjemné rok řešení součást stav systém technolog trh v roce výrobní výroby zákazník zkušenost