Hledáme lidem práci Manpower

Operátor výroby za 28.000 Kč - Ostrava

Lokalita Ostrava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Strojírenství a automobilový průmysl

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Začněte pracovat pro zaměstnavatele, který si svým zaměstnanců váží a jen tak je nenechá odejít.

Hledáme nové kolegy na pozici operátora výroby pro společnost, která se zabývá výrobou brzdových systému do aut.

Nabízíme práci na tři oddělení – montáž, obrobna a slévárna.

Popis pozice:

První oddělení je montáž, kde budete kompletovat celé brzdy (vkládání šroubů, brzdových destiček/ hadiček do odlitku brzdy). Taky budete zadávat data do počítače, ale není to nic složitého.

Druhé oddělení je obrobna/CNC, kde budete pracovat u CNC strojů – založíte a vyjmete kus ze stroje a zkontrolujete, zda je vše, jak má být. Linka je plně automatická. Jedná se o jednoduchou manuální práci.

Třetí oddělení je slévárna, kde budete pracovat u tavicích/licích pecí, kde se odlévají kovové výrobky, dále na řezačkách nebo kontrole kvality.

Profil kandidáta:

Ochota pracovat v nepřetržitém provoze

Základní znalost práce na PC

Manuální zručnost

Fyzická zdatnost

Nabízíme:

Základní mzda 115 Kč/hod. + zákonné příplatky

Docházkový bonus 500 Kč

Příspěvek na dopravu 650 Kč – 2.500kč (dle vzdálenosti km do pracoviště)

Výkonnostní bonus až 3.000 Kč měsíčně

Svozové autobusy z Polska – Żory, Jastrzębie-Zdrój, Wodzisław Śląski, Cieszyn

Dotované obědy (35 Kč za celý oběd)

Možnost přestupu do KMENE

Týden dovolené navíc

Smlouva na HPP

Zázemí moderního provoz

  • Ostrava
  • Idemia Czech s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 18. dubna
  • Ostrava
  • KLIM cars s.r.o.
  • 30 000 – 65 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
  • Hlincová Hora
  • MIF TRANS s.r.o.
  • od 13 400 Kč
Zveřejněno: 23. ledna
  • Nymburk
  • Magna Exteriors (Nymburk) s.r.o.
  • 23 000 – 30 000 Kč
  • Starý Vestec
  • Lu Cars s.r.o.
  • od 30 000 Kč

Lead - Project Advices s.r.o., Comac jobs s.r.o., WITKOWITZ ENVI a.s., Skanska a.s., ManpowerGroup s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., MAN Truck & Bus Czech Republic s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Idemia Czech s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., SH Job Partners s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., KLIM cars s.r.o., Manuvia DreamJob s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., ARTEMIS agency s.r.o., Conspiro qua, s.r.o., Etimos Human s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Markmont, s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Jobs Contact Personal, s.r.o., Pragolematik s.r.o., Trenkwalder a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Výrobce / výrobkyně forem, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Konstruktér / Konstruktérka, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Projektant / Projektantka, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Kontrolor / Kontrolorka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Servisní technik / technička, Slévač / Slévařka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Inženýr / inženýrka telekomunikací, Technik / technička telekomunikací, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality, Technik / technička automatizace

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Rekvalifikační kurzy v kostce

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Odbory - proč a jak je založit

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

AJ auto bonus data den druh hledám IT kandidát kvality linka možnost mzda náplň práce nové operátor Ostrava pec plat pozice práce pracoviště příplatky příspěvek role smlouva společnost týden týden dovolené navíc výkon zaměstnanců zaměstnavatel znalost Zruč automat dovolené kov nabízíme práci náplň navíc oddělení operátor výroby PC počítač PR profi stroj systém výkonnost výroby