Masér/Masérka do luxusního relaxačního hotelu – 160,-/hod

Smluvní vztah dohoda o pracovní činnosti
Lokalita Branná
Firma ABZAKOVO spol. s r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Jsi spolehlivý a pozitivní pracant? Chceš být součástí přátelského týmu a vnímáš svou práci, jako pomocný nástroj pro druhé?
Pak hledáme právě tebe!

Sháníme šikovného maséra/masérku do luxusního hotelu nedaleko Jeseníku.

  • Směny:

7 dní práce – 7 dní volno

Náplň práce:

  • Masírování klientů
  • Komunikace s hosty
  • Komunikace s vedením

Požadujeme:

  • Certifikát maséra!
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Spolehlivost, přátelské jednání
  • Flexibilitu
  • Nástup od ledna 2020

Nabízíme:

  • Dlouhodobou spolupráci v luxusním Hotelu s tradicí
  • Platové ohodnocení 160,–/hod
  • Možnost práce na DPČ, HPP, IČO
  • Možnosti zálohy
  • Práci v čistém a klidném relaxačním prostředí
  • V případě spokojenosti nabízíme možnost ubytování
  • Všechno ti ukážeme a vysvětlíme! Zaučení je u nás samozřejmostí

Nabízíme masáže od klasických, medových, lymfatických až po lávové a mnoho dalších.

Toplist