Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Stabilní práce ve výrobě - až 28.000 Kč/m

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Rakovník
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 20.500 – 28.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Hledáte zajímavě ohodnocenou práci? Naše firma nabízí práci v Rakovníku se zajištěnou svozovou dopravou z Loun a Žatce. Pro předního výrobce klimatizačních jednotek do automobilů v České republice, hledáme vhodné kandidáty a kandidátky na jednoduchou práci ve výrobě. Nabízíme velmi zajímavou mzdu (jednoduše díky výkonnostním bonusům), nadstandardní příplatky, další prémie, týden dovolené navíc, příspěvek na stravování i svozovou dopravu. Nástup možný ihned! Náplní práce je: - obsluha výrobní linky - kompletace ovládacích panelů - vizuální kontrola Nabízíme: - stabilní zázemí prosperující společnosti, vyhledávaného zaměstnavatele - mzdu až 28.000 Kč/měsíc (základní mzda 20.500 Kč + měsíční bonus až 6.000 Kč dle Vašeho pracovního výkonu) - NÁBOROVÝ/NÁSTUPNÍ PŘÍSPĚVEK 3.000 Kč do první výplaty! - 5 týdnů dovolené - 5 dní flexibilního volna navíc - příplatky v nadstandardní výši - další bonusy a prémie za hospodářské výsledky a zlepšování - dlouhodobou spolupráci Požadujeme: - manuální zručnost - odpovědnost, pracovitost - ochotu pracovat ve směnném provozu - dobrý zdravotní stav

  • Kladno
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 40 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 22. dubna
  • Žatec, Louny
Zveřejněno: 17. dubna
  • Postoloprty
  • KB - BLOK systém, s.r.o.
  • 31 000 – 34 000 Kč
    Benefity:
  • Slevy na firemní zboží
  • Závodní stravování
  • Parkoviště
  • Slaný
  • 35 000 – 42 000 Kč
  • Písek
  • G & P Quality Management s.r.o.
  • 20 000 – 23 000 Kč
Zveřejněno: 4. ledna
  • Kutná Hora
  • STAVEX KUTNÁ HORA s.r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 1. února
  • Jičín
  • HUSA - SPORT strojírna s. r. o.
  • od 20 000 Kč

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., I N T E G R O a. s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., ProJobEU s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, INDEX NOSLUŠ s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., ARAMARK, s.r.o., EUROPA Union Service a.s., AD SECURITY s.r.o., Delirest services s.r.o., SKYCLEAN s.r.o., Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra, DISPONERO s.r.o., HEROS servis s.r.o., JOB LEADER EUROPE s.r.o., Human-Res s.r.o., KB - BLOK systém, s.r.o., Trenkwalder a.s., SULCO Automotive Group, s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Skladník / Skladnice, Kuchař / Kuchařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zámečník / Zámečnice, Hospodář / Hospodářka, Montážník / Montážnice, Podlahář / Podlahářka, Svářeč / Svářečka, Oblastní manažer / manažerka, Provozní manažer / manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Kontrolor / Kontrolorka, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Technik / technička ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Chovatel / Chovatelka, Ošetřovatel / ošetřovatelka zvířat, Technik / technička v zemědělství, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Kontrolor / kontrolorka kvality, Opravář / Opravářka, Elektrikář / Elektrikářka

Rakovník, Kladruby, okres Rokycany, Kladno, Králův Dvůr, Tis u Blatna, Žebrák, Žatec, okres Louny, Unhošť, Louny, Postoloprty, Beroun, Slaný

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

AJ auto automobil bonus bonusy Bor den firma flexibilní hledám IT kandidát měsíc mobil mzda náplň práce NDA odpovědnost plat platy práce pracovní příplatky příspěvek Rakovník společnost společnosti stabilní stravování týden týden dovolené navíc vhodné výkon výplaty výsledky zaměstnavatel zdravotní zdravotní stav Zruč dar dovolené kontrola kov linky měsíční náplň navíc obsluha PR prémie standard stav vizuál vizuální volna výkonnost výrobní