Volné místo ve firmě Randstad HR Solutions s.r.o.

Operátor výroby - jemná práce - vedení menšího týmu lidí.

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Brno
Firma Randstad HR Solutions s.r.o.
Kategorie Průmyslová a chemická výroba, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka průmyslové výroby
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 25.000 – 31.000 Kč

O nás

Randstad HR Solutions s.r.o.

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

O nás

  • jste zkušený/á operátor/ka?
  • hledáte novou pracovní příležitost?

Náplň práce:

  • aktuálně obsazujeme několik pozic operátorů, kteří se nebojí spolupráce na nových výrobcích nebo se zaučením nováčků.
  • práce v oboru optických kabelů

Co od Vás očekáváme:

  • samostatnost, aktivitu
  • zručnost, spolehlivost
  • zkušenost s prací operátora ve výrobě

Co Vám můžeme nabídnout:

  • základní mzda 24 481 Kč (po zaučení 26058 kč),–
  • bonus za docházku a kvalitu práce až 2000 Kč,–
  • bonus za práci v třísměnném provoze 1500 Kč,–
  • kvartální bonus dle hospodářského výsledku firmy
  • oběd za 26 Kč,–
  • 5 dní dovolené navíc
  • možnost pravidelného zvedání mzdy dle skillu (čím víc umíte -tím víc peněz)

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc

Obsluha práškové lakovny

Nutně vás hledají
  • Brno
  • Stannah Stairlifts Limited, organizační…
  • 33 000 – 40 700 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Firemní akce
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Parkoviště
Zveřejněno: 19. dubna
  • Brno
  • Wistron InfoComm (Czech), s.r.o.
  • 26 000 – 30 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy
  • Zaměstnanecké akcie
  • Kafetérie
Zveřejněno: 18. dubna
  • Modřice
  • MEGATECH Industries Brno s.r.o.
  • 21 480 – 25 500 Kč
Zveřejněno: 11. dubna
  • Modřice
  • 21 160 – 25 500 Kč
  • Modřice
  • Kollmorgen, s.r.o.
  • 21 000 – 27 000 Kč
Zveřejněno: 4. března
  • Hradec Králové
  • VDH MED Project a.s.
  • 33 000 – 35 000 Kč
    Benefity:
  • Sickdays
  • Lékařská péče
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 27. září
  • Polná
  • SPEKTRUM, spol. s r. o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
    Benefity:
  • Zvýhodněné půjčky
  • Zálohy ze mzdy
Zveřejněno: 18. října

IFE-CR,a.s., Manuvia, a. s., organizační složka, Stannah Stairlifts Limited, organizační složka, Randstad HR Solutions s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Bernex Bimetall s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Trenkwalder a.s., ManpowerGroup s.r.o., Advateq s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., stoba Precizní Technika s.r.o., ESB Rozvaděče, a.s., JISTU recruitment s.r.o., Wistron InfoComm (Czech), s.r.o., Věra Pietrasová, SULCO Automotive Group, s.r.o., Novitim s.r.o., JOBSTART s.r.o., FK system - povrchové úpravy, s.r.o., OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o., JULI Motorenwerk, s.r.o., MEGATECH Industries Brno s.r.o., Kollmorgen, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Skladník / Skladnice, Programátor / Programátorka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Lakýrník / Lakýrnice, Mistr / Mistrová, Svářeč / Svářečka, Projektový / projektová manažerka, Frézař / Frézařka, Konstruktér / Konstruktérka, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Strojník / Strojnice, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Servisní technik / technička, Technolog / technoložka výroby, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektromontér / Elektromontérka, Elektroprojektant / Elektroprojektantka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Montážník / montážnice, Projektant / Projektantka, Operátor / operátorka chemické výroby, Výzkum a vývoj

Modřice, Brno, Šlapanice, okres Brno-venkov, Moravany, okres Brno-venkov

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Jsme lidé, máme rozdílné povahy, přístupy, způsob komunikace, zájmy a mnoho dalšího. Hranice mezi legrací a šikanou je často velmi tenká; co je pro jednoho zábava, může být pro jiného ponižující nebo nepříjemné. Z důvodu různosti vzniká prostředí, které nahrává šikaně. Povíme si, co to je šikana v práci, jaké jsou druhy šikany na pracovišti, jak se bránit, co dělat, když jste svědkem. Závěrem si řekneme, jak každý z nás může šikaně zabránit.

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

V tomto článku jsme pro vás připravili přehled TOP 10 magazínů o HR vzdělávání, které zaujímají přední příčky nejen díky své návštěvnosti, ale především díky kvalitnímu obsahu, který skutečně vzdělává a inspiruje. Pojďte s námi objevit ty nejlepší zdroje informací v oblasti HR! 😉

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Povíme si, jaké formuláře můžete vyplnit v klidu doma a elektronicky na úřad práce poslat, nebo přinést osobně vytištěné. Pro zaměstnance, absolventy i OSVČ máme seznam dokumentů, které je nutné s sebou na úřad práce pro registraci přinést.

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jste rodičem na mateřské dovolené a chcete si přivydělat prací či brigádou? Poradíme vám, na jaké nabídky se zaměřit, kde a jak hledat, jak na pohovoru uspět.

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Uzavřeli jste se zaměstnavatelem dohodu, kterou chcete ukončit? Povíme si vše o ukončení dohody o pracovní činnosti. Kdy můžete podat výpověď z dohody o pracovní činnosti, kdy můžete zaměstnavatele požádat o podepsání dohody o ukončení dohody o pracovní činnosti a kdy máte právo podat okamžité zrušení dohody o pracovní činnosti.

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Byli jste pozváni na pohovor formou assessment centra? Poradíme vám, jak se na něj připravit, co a jak se testuje, jak probíhá a na co si dát pozor. Přidáme tipy, jak assessment centrum úspěšně zvládnout.

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

bonus Bor den IT Most možnost mzda mzdy náplň práce nová operátor práce pracovní samostatnost spolupráce vedení Zruč dovolené firmy náplň navíc obor operátor výroby PR pracovní příležitost příležitost tým výroby zkušenost