Volné místo ve firmě Randstad HR Solutions s.r.o.

Hledáme řemeslníky, 25-30000 Kč, Ostrava, přímo do kmene

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Ostrava
Firma Randstad HR Solutions s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Stavebnictví a realitní služby, Malíř a natěrač / Malířka a natěračka, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Zedník / Zednice, Podlahář / Podlahářka, Elektrikář / Elektrikářka
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 25.000 – 32.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou od 1. 9. 2022

O nás

Randstad HR Solutions s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro společnost podnikající v oblasti poskytování služeb a stavebnictví hledáme řemeslíky: (Instalatéry, elektrikáře, zedníky –  obkladače, sádrokartonáře)

Náplň práce:

  • Jedná se o práci na projektu rekonstrukce bytů a běžné údržby.

Pokud máte praxi a chuť pracovat jste pro nás vhodným uchazečem.

Nabízíme:

  • mzdu od 25.000 Kč – 30.000 Kč podle oborů
  • náborový příspěvek 50.000 Kč
  • roční bonus
  • pouze ranní směny 7:00 –15:30
  • stravenky v hodnotě 110 Kč/směnu
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na bydlení
  • služební automobil pro výkon práce
  • příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • zázemí stabilní společnost

Očekáváme:

  • prokazatelná praxe v oboru
  • řidičský průkaz sk. B výhodou
  • spolehlivost a dobrou pracovní morálku
  • čistý trestní rejstřík

Jak se přihlásit:
Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, reagujte prosím na tento inzerát. Jakmile dostaneme Vaši odpověď, budeme Vás kontaktovat a informovat o dalším průběhu.

Máte doplňující otázky?
Neváhejte nás kontaktovat.

Přejeme Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těšíme se na další spolupráci.

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování

  • Ostrava
  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • 110 Kč / hod
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 25. března
  • Klášterec nad Ohří
  • Mgr. Kristýna Prášková
Zveřejněno: 29. listopadu
  • Zálší, Ústí nad Orlicí
  • Michal Horák
  • 24 000 – 26 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Slevy na firemní zboží
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
  • Příbram
  • Martin Volák
    Benefity:
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Relax zóna
  • České Budějovice
  • Burger King České Budějovice DT
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek

Autocentrum Ostrava s.r.o., ČESKÉ PLOTY, s.r.o., Comac jobs s.r.o., MG tech s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Skanska a.s., SH Job Partners s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., TEPLOTECHNA Ostrava a.s., Personal fabric - agentura práce, a.s., Manuvia DreamJob s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., MONTYCON gastro, s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Etimos Human s.r.o., DAKO Brno, spol. s r.o., Markmont, s.r.o., M + D MARKET s.r.o., Tyros Loading Systems CZ s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, TechnologyPipe Services s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., M - SILNICE a.s., THERM, spol. s r. o., OBB stavební materiály, spol. s r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Trenkwalder a.s., TATRA TRUCKS a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Koordinátor / Koordinátorka, Logistik / Logistička, Mechanik / Mechanička, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tesař / Tesařka, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Opravář / Opravářka, Lakýrník / Lakýrnice, Zedník / Zednice, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Frézař / Frézařka, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Zámečník / Zámečnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Kontrolor / kontrolorka kvality, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Operátor / operátorka chemické výroby, Elektrikář / Elektrikářka

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Odbory - proč a jak je založit

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

AJ auto automobil bonus Bor elektrikář hledám instalatér inzerát IT Luže mobil nabídka nabídka práce nábor náplň práce odpověď Ostrava otázky podnik pojištění práce pracovní praxe příspěvek řízení služební služební auto směny společnost stabilní stavebnictví stravenky uchazeč vhodný výkon zedník životní pojištění dobro dovolené kontakt náborový náplň oblast oblasti obor penzijní PR projekt roční rok řidič stav výběr výkon práce životní