Hledáme lidem práci Manpower

Jistá práce s nástupem přímo do KMENE za 25.000 Kč!

Lokalita Nošovice
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáte práci s nástupem přímo do KMENE?
Nevadí vám třísměnný provoz?
Pak je tahle nabídka pro vás!
Hledáme operátory výroby do moderní a čisté haly v Nošovicích!

Popis pozice:

Budete pracovat u svého stroje, kde kompletujete světlomety do aut (přední a zadní světla v nárazníky auta). Dále vaši práci bude skládat přední masku auta a palubní desku.

Profil kandidáta:

Měli byste být manuálně zruční a mít ochotu pracovat v třísměnném provoze

Nabízíme:

Nástup přímo do KMENE!
Mzda 24.300 Kč/měs. + příplatky
Nástupní bonus - 1.300 Kč po zkušební době 3.600 Kč
13. - 14. plat
Svozové autobusy do práce zdarma (Frýdek Místek, Karviná, Havířov, Orlová, aj.)
Závodního stravování v kantýně
Smlouva na HPP
Zázemí moderního a čistého provozu

  • Nové Hrady, Ústí nad Orlicí
  • MAVI s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 13. listopadu
  • Olomouc
  • Spolek Trend vozíčkářů Olomouc
  • od 30 000 Kč
  • Ostrava
  • Ollero s.r.o. "v likvidaci"
  • 19 000 – 26 000 Kč
  • Ostrava
  • 1st International School of Ostrava -…
  • 25 000 – 35 000 Kč
  • Ostrava
  • BEST, a.s.
  • od 22 000 Kč
  • Jičín
  • AEK 120 a.s.
  • Nová Paka
  • Trans Logistic CZ s.r.o.
  • 35 000 – 45 000 Kč
  • Hradec Králové
  • VALC, s.r.o.
  • 23 000 – 26 000 Kč
Zveřejněno: 14. listopadu
  • Prasek
  • OBEC PRASEK
  • 19 730 – 28 920 Kč

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

AJ auta auto bonus Frýdek Havířov hledám kandidát Karviná Lom Místek mzda nabídka náplň práce operátor Orlová plat pozice práce příplatky smlouva stravování světla Týn zdarma Zruč dar náplň PR profi ruční stroj světlo výroby závod zkušební