Volné místo ve firmě Comac jobs s.r.o.

Senior Účetní - Příjemné Prostředí České Firmy-Od 40.000Czk

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Jičín
Firma Comac jobs s.r.o.
Kategorie Administrativa, zákaznický servis, Bankovnictví, finance a pojišťovnictví, Účetní
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 40.000 – 45.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

Comac jobs s.r.o.

Najděte si lepší práci v aktuální nabídce pracovních míst z celé České Republiky. Hlavními zásadami společnosti Comac Jobs, je kvalitní výběr zaměstnanců, intenzivní komunikace, a to jak s kandidáty, se zaměstnanci, tak s klienty, absolutní dodržování zákonů a podmínek přidělování zaměstnanců určených státem (srovnatelné mzdové podmínky apod.), a podpora zaměstnanců v pracovních či pracovněprávních záležitostech po celou dobu pracovního poměru.

Pro mého klienta výrobní společnost s dlouholetým působením v rámci regionu, velmi stabilním zázemím, která patří do velké skupiny několika firem, nicméně fungují samostatnou formou, ač je tím poukázáno, že v tomto případě nedochází k žádným problémům s pohybem trhu a dokáží se vzájemně podpořit v současné době hledám vhodného kandidáta/ku na pozici:

SENIOR ÚČETNÍ/HLAVNÍ ÚČETNÍ - mzdové ohodnocení od 40.000CZK základ + variabilní složka a odměny

Náplň práce:

  • zpracování podvojného účetnictví
  • vedení účetních podkladů
  • komunikace s příslušnými orgány (finanční úřady, aj. )
  • vedení majetku, účetních knih
  • účtování daně z příjmu
  • daňová přiznání
  • aktuální spolupráce s ředitelem společnosti
  • a mnoho dalšího..

Co od Vás očekáváme:

  • min. SŠ ekonomického vzdělání
  • zkušenosti na obdobné pozici
  • zájem o stabilní dlouhodobou spolupráci
  • ideálně chuť pracovat v českém prostředí firmy
  • znalost MS Office (Excel, aj.)
  • znalost účetních programů

Co Vám můžeme nabídnout:

  • příjemné a velmi přátelské pracovní prostředí
  • možnost dlouhodobé spolupráce (u nás lidé pracují až do důchodu)
  • pěkné finanční ohodnocení + variabilní složka a odměny
  • zaměstnanecké výhody
  • maximální podpora vedení společnosti
  • práce a smlouva na dobu neurčitou

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie Kafetérie
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí

  • Mnichovo Hradiště
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 25. března
  • Klášterec nad Ohří
  • Mgr. Kristýna Prášková
Zveřejněno: 29. listopadu
  • Zálší, Ústí nad Orlicí
  • Michal Horák
  • 24 000 – 26 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Slevy na firemní zboží
  • Zálohy ze mzdy
  • Přátelské prostředí
  • Příbram
  • Martin Volák
    Benefity:
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Relax zóna
  • České Budějovice
  • Burger King České Budějovice DT
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek

HOBRA - Školník s.r.o., EVROPA realitní kancelář, ČSOB Stavební spořitelna, a.s., Advantage Consulting, s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., INDEX NOSLUŠ s.r.o., EKOLSERVIS s.r.o., MPZ MB s.r.o., Alerta s.r.o., Česká spořitelna, a.s., ERLEBACHOVA BOUDA, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., ARAMARK, s.r.o., Parcel Trans s.r.o., Kulturní zařízení města Jičína, TM ELITEX s.r.o., Neupharm, s.r.o., Město Kopidlno, Školab s.r.o., Město Nová Paka, V&W EUROPACK s.r.o., CZ Stavebniny s.r.o., FASHION STYLE - POSTFORMING ELEMENTE, s.r.o., Okresní soud v Semilech, PM Semily s.r.o., DRIVE CZ s.r.o., Hilding Anders Česká republika a.s., Město Jilemnice, Rien Turnov, a.s., Sklostroj Turnov CZ, s.r.o., Město Nový Bydžov, Tanetgastro s.r.o., SINGING ROCK s.r.o., Malyra s.r.o., DREAMland, spol. s r.o., Dragon Internet a.s., ESPERANTO s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Recepční, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Dispečer / Dispečerka, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Fakturant / Fakturantka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Pokladník / Pokladnice, Účetní, Úvěrový specialista / specialistka, Manažer / manažerka nákupu, Nákupčí, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka nákupu, Vedoucí obchodu, Pracovník / pracovnice ve službách, Odborný pracovník / pracovnice, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Obchodní manažer / manažerka, Oblastní ředitel / ředitelka, Výkonný ředitel / ředitelka, Vodárenský specialista / specialistka, Vodárenský technik / technička, Specialista / specialistka státní správy, Úředník / Úřednice, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně

Celá ČR, Jičín, Nová Paka, Osek, okres Jičín, Turnov, Nový Bydžov, Vrchlabí, Mnichovo Hradiště, Bakov nad Jizerou, Lomnice nad Popelkou, Kopidlno, Lázně Bělohrad, Semily, Jilemnice, Přepeře, okres Semily, Příšovice, Poniklá, Kosmonosy

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

AJ aktuální CZK daň den důchod ekonom EU hledám hodnocení IT kandidát komunikace Most možnost na dobu neurčitou náplň práce odměny Office ohodnocení podpora práce pracovní pracovní prostředí prostředí ředitel smlouva SOU společnost společnosti spolupráce stabilní účetní úřad vedení vhodné výhody vzdělání zaměstnanec zaměstnanecké výhody zkušenosti znalost české daně daňová finanční firmy mzdové na dobu náplň PR problém program přátelské příjemné případ přiznání region trh tým účetnictví výrobní zájem zaměstnanecké zkušenost