Hledáme lidem práci Manpower

HRANICE – Skladník – Pracuj pro nadnárodní firmu

Lokalita Hranice, okres Přerov
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Chceš být důležitým článkem v provozu významné nadnárodní společnost?

Hledáš stabilní zaměstnání, kde dostaneš peníze vždy 15. den v měsíci?

A nevadí ti třísměnný provoz?

Pak jsi tu správně!

Popis pozice:

Pro významnou nadnárodní společnost hledáme SKLADNÍKY, kteří budou zodpovědní za:

- NASKLADŇOVÁNÍ MATERIÁLŮ

- PŘÍPRAVU MATERIÁLŮ A JEJICH PŘEPRAVU DO VÝROBY

- KOMUNIKACI VE VÝROBĚ - S TEAMLEADERY A DALŠÍMI PRACOVNÍKY

Profil kandidáta:

Chceš u nás pracovat? Skvěle! Budeme potřebovat:

- věk minimálně 18 let

- manuální zručnost a fyzickou zdatnost (práce je vhodná spíše pro muže)

- zodpovědnost, spolehlivost a samostatnost, ale i schopnost práce v týmu

- aktivní přístup k práci

- zkušenosti ze skladu

Nabízíme:

A co ti za tvou práci nabídneme?

- ODPOVÍDAJÍCÍ MZDU

- TÝDEN DOVOLENÉ NAVÍC

- PŘÍSPĚVEK NA DOPRAVU

- BONUS ZA DOCHÁZKU

- 100 Kč STRAVENKY

Pokud tě nabídka zaujala, hledáš práci nebo je stará práce už ohraná - NEVÁHEJ SE OZVAT!

  • Krásno nad Bečvou, Valašské Meziříčí
  • SCHOTT Flat Glass CR, s.r.o.
  • Plný úvazek
včerejší
  • Olomouc
  • Logmax s.r.o.
  • 40 000 – 60 000 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče
  • Zaměstnanecké akcie
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na vzdělávání
Zveřejněno: 23. dubna
  • Zlín
  • ZÁLESÍ a.s.
  • 25 000 – 35 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Opava
  • FERRAM, a.s.
    Benefity:
  • Sickdays
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Parkoviště
včerejší
  • Opava
  • SB LOGISTIK TRANSPORT s.r.o.
    Benefity:
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Hranice, Přerov
  • RAMI CZ s.r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 13. prosince
  • Ostrava
  • BAUMASCHINEN s.r.o.
  • od 17 000 Kč
Zveřejněno: 21. srpna
  • Studénka
  • MSV Metal Studénka, a.s.
  • Tlučná
  • SLÁDEK - VÝROBA s.r.o.
  • 20 000 – 30 000 Kč
  • Kunčice pod Ondřejníkem
  • PÁLFFY RESTAURANT s.r.o.
  • 15 000 – 16 000 Kč
  • Valašské Meziříčí
  • Weomax Group s.r.o.
  • 13 000 – 15 000 Kč
  • Bzenec
  • Beta Hanak group s.r.o.

Comac jobs s.r.o., TIES, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., RenoServices, s.r.o., CARGO-HORTIM, spol. s r.o., Ředitelství silnic a dálnic s. p., Randstad HR Solutions s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., SCHOTT Flat Glass CR, s.r.o., Krajské ředitelství policie Moravskoslezského kraje, Gi Group Czech Republic, s.r.o., ABS Bonifer Czech s.r.o., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., Etimos Human s.r.o., Skanska a.s., AMES s.r.o., Radek Jež, 100% REWORK s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Erich Jaeger, s.r.o., AC Jobs, s.r.o., MONT-KOVO, spol. s r.o., PLAKOR CZECH s.r.o., Česká pošta, s.p., Lidl Česká republika s.r.o., Zavolejsikurýra.cz a.s., JISTU recruitment s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Richter + Frenzel s.r.o., Logmax s.r.o., Nissens Cooling Solutions Czech, s.r.o., Möbelix, ZÁLESÍ a.s., KALINA industries s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., KOMA MODULAR s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., GLOBAL RECYCLING a.s., Alfa Pets s.r.o., FERRAM, a.s., SH Job Partners s.r.o., REMANTE GROUP s.r.o., SB LOGISTIK TRANSPORT s.r.o., BATZ CZECH, s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., Pragolematik s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Fakturant / Fakturantka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Mechanik / Mechanička, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Řidič / Řidička, Silničář / Silničářka, Skladník / Skladnice, Strojvedoucí, Taxikář / Taxikářka, Dřevomodelář / Dřevomodelářka, Tesař / Tesařka, Zámečník / Zámečnice, Jeřábník / Jeřábnice, Montážník / Montážnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Automechanik / Automechanička, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Seřizovač / seřizovačka strojů, Nástrojář / Nástrojářka, Servisní technik / technička, Chovatel / Chovatelka, Ošetřovatel / ošetřovatelka zvířat, Pomocný pracovník / pracovnice v zemědělství, Policista / Policistka, Voják / Vojákyně

Nový Jičín, Malenovice, Zlín, Hranice, okres Přerov, Všechovice, okres Přerov, Lipník nad Bečvou, Lešná, okres Vsetín, Mankovice, Odry, Valašské Meziříčí, Krásno nad Bečvou, Valašské Meziříčí, Přerov, Přáslavice, Sedlnice, Vsetín, Kopřivnice, Troubky, Rožnov pod Radhoštěm, Studénka, Hulín, Mošnov, Bravantice, Olomouc, Zlín, Lužkovice, Zlín, Jistebník, Vizovice, Šternberk, Klimkovice, Hněvotín, Otrokovice, Klenovice na Hané, Lutín, Opava, Frýdlant nad Ostravicí, Prostějov, Frýdek-Místek

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

AJ bonus den hledám HR Hranice IT kandidát měsíc Most nabídka náplň práce odpovědnost peníze pozice práce samostatnost sklad společnost stabilní stará stravenky vhodná zaměstnání zkušenosti Zruč náplň národní odpovědní PR profi přístup schopnost tým zkušenost