Hledáme lidem práci Manpower

Seřizovač

Lokalita Chomutov
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Milovali jste v dětství Lego? Měli jste doma Merkura? Pojďte si zase hrát a zkoumat, jak věci fungují!

Hledáme právě Vás!

Popis pozice:

- nastavení a najetí stabilního efektivního výrobního procesu, dodržení správnosti všech nastavených parametrů na strojích a periferiích

- najetí výroby ve správné výstupní kvalitě

- pravidelný dohled na průběh výrobního procesu

- spolupráce s oddělením údržby při identifikaci a odstraňování poruch na všech zařízeních a strojích

- ukončovat výrobní procesy, posoudit a vyhodnotit stav nástroje a stroje po skončení výroby, správně zaznamenat data o stavu

Profil kandidáta:

- spolehlivost

- praxe na pozici seřizovače strojů

- výhodou praxe s ABB roboty

Nabízíme:

- příspěvek na stravování (stravenky)

- příspěvek na penzijní připojištění nebo Sodexo

- dodatkovou dovolenou

- náborový příspěvek při doporučení nového zaměstnance

- možnost postupu

  • Hradec Králové
  • Agentura Top Talent, s. r. o.
  • 13 000 – 14 999 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 5. září
  • Brno-město
  • GIT Consult Czech s.r.o.
Zveřejněno: 3. prosince
  • Liberec
  • Manuvia CZ, s.r.o.
Zveřejněno: 17. prosince
  • Královéhradecký kraj
Zveřejněno: 20. prosince
  • Liberec
  • od 127 Kč
Zveřejněno: 6. ledna
  • Jihlava
  • PLASTYKO WORD s.r.o.
  • od 22 000 Kč
Zveřejněno: 8. března
  • Liberec
  • ZETKA - MB s.r.o.
Zveřejněno: 12. května
  • Žatec, Louny
  • GESTAMP LOUNY s.r.o.
Zveřejněno: 16. září
  • České Budějovice
  • Trenkwalder a.s.
Zveřejněno: 9. prosince
  • Tábor
  • Job and Travel s.r.o.
Zveřejněno: 19. prosince
  • Rtyně v Podkrkonoší
  • TAKATA Parts s.r.o. "v likvidaci "
  • 20 000 – 23 000 Kč
Zveřejněno: 2. února
  • Česká Třebová
  • BÖHM PLAST-TECHNIK a.s.
  • 20 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 12. ledna
  • Lužice, Hodonín
  • Groz-Beckert Czech s.r.o.
  • od 18 660 Kč
Zveřejněno: 13. května
  • Písek
  • Ennovi Energy & Power Solutions Czech…
  • od 16 000 Kč
Zveřejněno: 7. února
  • Králíky, Ústí nad Orlicí
  • INCOT spol. s r.o.
  • 16 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 26. října
  • Velemyšleves
  • od 20 000 Kč
Zveřejněno: 30. listopadu
  • Vršovice, Praha
  • KOH-I-NOOR a.s.
Zveřejněno: 20. září
  • Polička
  • KOH-I-NOOR PONAS s.r.o.
  • 22 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 10. října
  • Bohumín
  • ŽDB DRÁTOVNA a.s.
Zveřejněno: 11. října
  • Valašské Meziříčí
  • CIE PLASTY CZ. s.r.o.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 30. března
  • Děčín
  • DAYMOON, a.s.
  • od 17 000 Kč
  • Bzenec
  • KYOCERA AVX Components s.r.o.
  • od 23 640 Kč
  • Žďár nad Sázavou
  • ARROW International CR, a.s.
  • od 20 500 Kč
Zveřejněno: 13. listopadu
  • Nivnice
  • Teknia Uhersky Brod, a.s.
  • 22 000 – 29 000 Kč
  • Podbořany
  • FTE automotive Czechia s.r.o.
  • 20 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 13. února
  • Hněvotín
  • WANZL spol. s r.o.
  • 23 640 – 26 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 5. května
  • Havraň
  • Nemak Czech Republic s.r.o.
Zveřejněno: 21. února
  • Kruh
  • U N I K O M, a.s.
  • od 16 500 Kč
Zveřejněno: 23. srpna
  • Semily
  • Lysá nad Labem
  • JAROSLAV TICHÝ
  • od 24 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Chomutov, Most, Litvínov, Louny

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

AJ Bor boty data den hledám HR IT kandidát možnost nábor náplň práce nástroje nové penzijní připojištění pojištění postup pozice práce praxe procesy připojištění příspěvek řízení SOU spolupráce stabilní stravenky stravování doma kov náborový náplň nástroj oddělení penzijní PR proces profi robot skončení soud stav stroj výrobní výroby