CONTROLLER| 50% home office + top benefity

Ostrava
63.000 Kč

Tahle nabídka už je sice pryč, ale není důvod zoufat.

Společnost Grafton Recruitment s.r.o. hledá pracovníky i na další pozice:

Nebo se podívejte na jiné zajímavé pracovní příležitosti ve vašem okolí:
Jazykové znalosti
Anglický jazyk (Pokročilý B2)

O nás

Grafton Recruitment s.r.o.

Jsme personální agentura, předním poskytovatelem řešení pro nábor, talent management a lidské zdroje s více než 30 lety zkušeností, a jako takoví jsme jednou z největších nezávislých společností v Evropě.

Naši lidé se řídí instinktem a vždy hledají inovativní a individuální řešení pro klienty a jejich výzvy v oblasti talent managementu, se kterými se denně na trhu setkávají.

Hledáme zkušeného Controllera s minimálně 3 lety praxe v controllingu do moderního mezinárodního prostředí s možností až 50 % home office, flexibilní pracovní dobou a širokým benefitním balíčkem. Role zahrnuje práci s uzávěrkami, reportingem, plánováním a finančními analýzami.
💼 Co bude Vaší náplní práce:

  • zajištění měsíčních a ročních uzávěrek včetně kontroly správnosti dat
  • příprava finančního reportingu a pravidelných analýz
  • tvorba a aktualizace budgetů a forecastů
  • komunikace s ostatními finančními týmy (R2R, P2P, O2C)
  • kontrola dodržování interních finančních pravidel a procesů
  • práce na automatizaci a rozvoji reportingových nástrojů
  • ad hoc analýzy a podklady pro rozhodování managementu

POŽADAVKY:

  • vzdělání v oblasti financí, účetnictví nebo ekonomie
  • min. 3 roky praxe v controllingu
  • angličtina minimálně na úrovni B2
  • velmi dobrá orientace v uzávěrkách, dále v reportingu, budgetingu a forecastingu
  • pokročilá znalost Excelu, SAP výhodou (OneStream / Power BI výhodou)
  • analytické myšlení a pečlivost, schopnost pracovat v mezinárodním prostředí

BENEFITY:

  • Týden dovolené navíc
  • 2 dny home office + zázemí moderních kanceláří s flexibilní pracovní dobou
  • 2 000 Kč měsíčně do cafeterie po zkušební době
  • Příspěvek na home office 1 200 Kč měsíčně
  • Příspěvek na dopravu 600–2 400 Kč měsíčně
  • Příspěvek na penzijní spoření: 3,5 % z hrubé mzdy, po roce až 5 %
  • Flexibilní pracovní dobu s pevným jádrem
  • Roční revizi mezd až do výše 7 %
  • Roční bonus podle výsledků společnosti až 7 %
  • Neformální prostředí, kde si všichni tykáme a hrajeme na férovost

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

Broker Investment, s.r.o. | Broker Investment, s.r.o. | Ostrava Ostrava
  • 45 000 – 80 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 21. května
PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. | PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. | Praha Praha
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 18. května
ABAKRON, s.r.o. | ABAKRON, s.r.o. | Praha Praha
  • 45 000 – 90 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 11. května
EVPÚ Defence a.s. | EVPÚ Defence a.s. | Mařatice, Uherské Hradiště Mařatice, Uherské Hradiště
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 11. května
EVPÚ Defence a.s. | EVPÚ Defence a.s. | Mařatice, Uherské Hradiště Mařatice, Uherské Hradiště
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 11. května
Hobel online media s.r.o. | Hobel online media s.r.o. | Kyjov, Hodonín Kyjov, Hodonín
  • 32 000 – 52 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 11. května
HANYA corporation s.r.o. | HANYA corporation s.r.o. | Trnitá, Brno Trnitá, Brno
  • 32 000 – 62 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 11. května
Freudenberg Sealing Technologies s.r.o. | Freudenberg Sealing… | Opatovice nad Labem Opatovice nad Labem
  • 40 000 – 43 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 11. května

Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o., NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, SATUM CZECH s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Broker Investment, s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Česká spořitelna, a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., Prosperity Financial Services a.s., 4Life Direct Insurance Services s.r.o., odštěpný závod, Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., B of B cars s.r.o., AGENTURA PLUS, spol. s r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Fakturant / Fakturantka, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Ekonom / Ekonomka, Finanční analytik / analytička, Finanční manažer / manažerka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Finanční kontroling, Odborný asistent / asistentka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací makléř / makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Specialista / specialistka v pojišťovnictví, Účetní, Insolvenční specialista / specialistka, Marketingový specialista / specialistka, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Finanční účetní, Mzdový / mzdová účetní

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Ostrava, Moravská Ostrava, Ostrava, Celá ČR, Kunčičky, Ostrava

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Nejčastější chyby při hledání práce a jak se jim vyhnout

Nejčastější chyby při hledání práce a jak se jim vyhnout

Hledání práce je proces, který většina lidí zažije mnohokrát za život. Zatímco kdysi lidé práci tak často neměnili, dnes není ojedinělé střídat ji po dvou až třech Přesto mnoho kandidátů zjišťuje, že realita trhu práce je často jiná, než očekávali..

7 věcí, které musí kandidát v roce 2026 dělat jinak než před pár lety

7 věcí, které musí kandidát v roce 2026 dělat jinak než před pár lety

Trh práce se s nástupem umělé inteligence nezměnil jen technicky, ale i v tom, jak se kandidáti prezentují, jak firmy vybírají a co dnes rozhoduje o pozvání na pohovor. Mnoho postupů, které ještě před několika lety fungovaly, dnes přestává být efektivních. Pokud tedy člověk hledá nebo mění práci v roce 2026, musí některé věci dělat jinak než dřív.

Brigády pro studenty i veřejnost: Kdy začít hledat, abyste měli náskok

Brigády pro studenty i veřejnost: Kdy začít hledat, abyste měli náskok

Kdy začít hledat letní brigádu, abyste měli náskok? Podle dat portálu JenPráce.cz nabídka brigád pravidelně roste už od konce dubna a vrcholí na začátku léta. Kdo začne včas, má větší výběr i vyšší šanci získat lepší práci.

Práce bez praxe: Kde začít, když nemáte zkušenosti

Práce bez praxe: Kde začít, když nemáte zkušenosti

Jakou práci hledat, když nemáte praxi, zkušenosti ani vyučení? V roce 2026 je stále velká poptávka po lidech do skladů, výroby, ostrahy nebo pomocných provozních pozic. V článku se podíváme na to, jaké profese jsou dnes nejvíc žádané, kde můžete začít i bez zkušeností a zda můžete získat rekvalifikaci přes Úřad práce.

analýza auto měsíční