Finanční Controller - možno využívat Home Office

Lokalita Vamberk
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Tereza Břetenářová, zobrazit tel. číslo

Hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Finančního Controllera, který/á se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující společnosti. Společnost se zabývá výrobou svařovacích výrobků pro české i zahraniční klienty. Čeká na vás rozmanitá a zároveň zajímavá práce, která Vás každým projektem posouvá dál. Můžete se těšit na podporu kolegů i odpovídající mzdu se zaměstnaneckými bonusy.

Místo výkonu práce: Vamberk

Baví Vás kalkulace, analýzy a reporting?

Hledáme nadšence a pečlivku v jednom, co zapadne do naší pohodové společnosti.

Popis pozice:

controlling, analýzy, reporting, (budget, forecast) budou Váš denní chleba

příprava měsíčních závěrek, reporting výrobního závodu

měsíční porovnání nákladů vs. Budget

vyhledávání cest k úsporám a sledování efektivity nákladů

spolupráce na ročním auditu společnosti

práce v účetním programu M3, který se bude zavádět v lednu 2022

angličtina pro komunikaci a reporting s naší mateřskou společností

Profil kandidáta:

VŠ/SŠ vzdělání ekonomického směru

praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti

angličtinu aktivně slovem i písmem – budete se účastnit mezinárodních callů

Nabízíme:

individuální finanční ohodnocení odvíjející se od vašich zkušeností

5 týdnů dovolené

možno využívat Home office (po zapracování)

notebook, telefon, zvýhodněný telefonní tarif

závodní stravování

odměny za odpracované roky ve společnosti a životní jubilea

kurzy anglického jazyka, profesní růst a další vzdělávání

Máte zájem o tuto nabídku?