PRACOVNÍK DO STROJÍRENSKÉHO PROVOZU (volitelnost směn) HULÍN

Lokalita Hulín
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Renáta Kolárová, zobrazit tel. číslo

Hledáme posily dle pVaší raxe a odbornosti, na různé úseky, na tyto pozice:

  • Kalič – (3 směny)
  • Operátor skladu – (2 směny) zkušenosti s obsluhou VZV
  • Obsluha strojní pily – (2 směny)
  • Strojní údržbář – (2 směny)
  • Mechanik na začišťování závitů – (1 směna)

Popis pozice:

  • Práce ve strojírenské výrobě dle konkrétní pozice a kvalifikace kandidáta (veškeré detaily ráda poskytnu na telefonu)

Profil kandidáta:

  • spolehlivost a chuť pracovat
  • fyzická zdatnost
  • praxe ve strojírenské výrobě (zařazení dle odbornosti a kvalifikace)
  • strojírenské vzdělání je zde velká výhoda pro tvůj profesní posun v rámci růstu a kvalifikace
  • vítáme i absolventy strojírenských oborů nebo zkušenosti s obsluhou obráběcích center
  • orientace a čtení výkresové dokumentace

Nabízíme:

  • za každý odpracovaný den dostaneš stravenku v hodnotě 110 Kč s příspěvkem zaměstnavatele
  • půlroční a roční prémie
  • teplý oběd ve firemní jídelně
  • 5 týdnů dovolené a další placené volno při významných událostech (svatba, narození dítěte, apod.)
  • příspěvek na penzijní spoření ve výši 3 % z hrubé mzdy
  • pravidelný příspěvek na volný čas, kulturu a zdraví ve formě benefitních poukázek Edenred

Máte zájem o tuto nabídku?