Pestrá práce ve výrobě – nástup možný IHNED

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Hrušovany nad Jevišovkou
Firma HOFMANN WIZARD s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Mzda 20.000 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pracovní náplň:

  • Práce na jednu směnu (6:00 – 14:30)
  • Hledáme šikovné a spolehlivé uchazeče do menší výroby, pozice je vhodná pro muže
  • Na pracovišti je několik stanovišť (řezání, svařování, práce s kovy a plasty, instalace těsnění nebo kování, kompletace)
  • Je také možnost být pouze na jedno stanovišti nebo střídat – díky tomu je práce pestrá
  • Nástup možný ihned
  • Lokalita: Hrušovany nad Jevišovkou

Požadujeme:

  • Manuální zručnost, ochota se učit, spolehlivost
  • Pozice je namáhavá – vhodná pro muže!
  • Rádi Vás zaškolíme

Nabízíme:

  • Mzda 20 000 Kč/měsíc + bonusy dle šikovnosti
  • Práce na HPP
  • Příspěvek na stravování (stravenky)
  • Přátelský kolektiv
Toplist