LEAN COORDINATOR / EXPERT [výrobní společnost] (svevf)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Chomutov
Firma Job Point spol. s r.o.
Kategorie Administrativa, zákaznický servis, Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Co od Vás očekáváme:

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • zkušenosti na pozici Lean Manager/ Lean Specialista
  • Green belt certifikovaný; Black belt certifikovaný výhodou
  • Znalost Lean nástrojů (Lean, VSM, SMED, POKA-YOKE, PDCA, TMP, Kaizen, 5S, Six Sigma)
  • Znalost AJ na komunikativní úrovni
  • Výborné komunikační a vyjednávací schopnosti
  • Proaktivní přístup

Pracovní náplň:

  • Koordinace při systematickém zavádění nových metod
  • Řízení a koordinace Six Sigma projektů
  • Odstraňování plýtvání ve společnosti
  • Hledání příležitostí ke snižování nákladů a zvýšení efektivity výrobního procesu
  • Optimalizace pracovních postupů
  • Koučování zaměstnanců v oblasti Lean/Six Sigma
  • Odpovědnost za Lean Reporting
  • Sdílení „best practices“ s kolegy v zahraničí
  • Úzká spolupráce s ostatními odděleními společnosti

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní zahraniční společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky a Flexi passy
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Mobilní telefon, notebook
  • Profesní vzdělávání
  • Roční bonus
  • Odměna za odpracované roky

V případě Vašeho zájmu nám zašlete svůj životopis na e-mail přes odpovědní formulář, nebo nás navštivte na Job Point s. r. o., Mikoláše Alše 2098/6, Most, 434 01. Přehled všech aktuálních pozic naleznete také na www.jpoint.cz.

  • Celá ČR
  • AWP P&C Česká republika - odštěpný…
  • 33 400 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 29. dubna
  • Chomutov
  • Intermont Opatrný zaměstnanecká s.r.o.
  • 38 000 – 48 000 Kč
    Benefity:
  • Sickdays
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dovolenou
Zveřejněno: 24. dubna
  • Most
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 30 000 – 43 000 Kč
  • Žatec, Louny
  • Postoloprty
  • KB - BLOK systém, s.r.o.
  • 31 000 – 34 000 Kč
    Benefity:
  • Slevy na firemní zboží
  • Závodní stravování
  • Parkoviště
  • Chomutov
  • DAR Corporation s.r.o.
  • od 26 000 Kč
Zveřejněno: 15. března
  • Chomutov
  • Camfil CZ s.r.o.
  • od 45 000 Kč
Zveřejněno: 6. března
  • Nové Sedlo, Louny
  • NAITIGO Cosmetics s.r.o.
  • 21 300 – 38 000 Kč
Zveřejněno: 23. dubna
  • Most
  • Denwa s.r.o.
  • 25 000 – 45 000 Kč
  • Most
  • 21 300 – 42 000 Kč
  • Most
  • CTSCZ spol. s r.o.
  • Litvínov
  • SUTOR Global s. r. o.
  • 23 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 26. dubna
  • Jesenice, Praha-západ
  • DIGOSS s.r.o.
  • 14 000 – 18 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 29. června
  • Kraslice
  • Yvetta Böhmová
  • od 11 000 Kč
  • Kraslice
  • FORESTTRANS spol. s r.o.
  • 18 000 – 30 000 Kč
  • Plzeň
  • ŠKODA JS a.s.
  • 20 000 – 30 000 Kč

DISPONERO s.r.o., AWP P&C Česká republika - odštěpný závod zahraniční právnické osoby, INDEX NOSLUŠ s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Intermont Opatrný zaměstnanecká s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., Lidé a Příležitosti s.r.o., Fit and health s.r.o., ARCOS FM CZ s.r.o., JOB LEADER EUROPE s.r.o., RS agentura práce s.r.o., Etimos Human s.r.o., VKUS-BUSTAN s.r.o., Partners Financial Services, a.s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Česká spořitelna, a.s., Libor Mrkos, SG-SANACE s.r.o., Clonnflex s. r. o., KB - BLOK systém, s.r.o., CHMEL spol. s r.o., O2 Czech Republic a.s., Kaufland Česká republika v.o.s., PATOK a.s., Petr Brunclík, KRONOSPAN CR,spol. s r.o., Okresní soud v Chomutově, DAR Corporation s.r.o., Camfil CZ s.r.o., INTEGRI, s.r.o., DYRŠMÍD s. r. o., NAITIGO Cosmetics s.r.o., KZ system s.r.o., Denwa s.r.o., CTSCZ spol. s r.o., AVA Call spol. s r.o., Victoria Immobilien s.r.o., Telefonzentrale s.r.o., Město Žatec, FineDine s.r.o., dopharma s.r.o., SUTOR Global s. r. o., BÉNÉFICE s.r.o., PEDDY Group s.r.o., Město Litvínov, Ost-West Anlagenmontage s.r.o., ALGON, a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice, Recepční, Referent / Referentka, Telefonní operátor / operátorka, Balení zásilek, Bankovní specialista / specialistka, Finanční manažer / manažerka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Specialista / specialistka v pojišťovnictví, Marketingový asistent / asistentka, Marketingový specialista / specialistka, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka nákupu, Nákupčí, Obchodní asistent / asistentka, HR specialista / specialistka, Personalista / Personalistka, Náborář / Náborářka, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Svářeč / Svářečka, Mechanik / Mechanička, Obráběč / Obráběčka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka výroby, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromontér / Elektromontérka, Servisní technik / technička, Pracovník / pracovnice bezpečnostní služby, Pracovník / pracovnice ostrahy, Strážný / Strážná, Vrátný / Vrátná, Obchodní zástupce / zástupkyně, Event manager, Elektrikář / Elektrikářka, Přípravář / Přípravářka v gastronomii, Technik / technička automatizace

Chomutov, Celá ČR, Otvice, Jirkov, Havraň, Kadaň, Most, Žatec, okres Louny, Litvínov, Postoloprty, Louny, Jeníkov, okres Teplice, Nové Sedlo, okres Louny, Klášterec nad Ohří

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

AJ aktuální bonus Bor dění HR IT job koučování manager mobil Most náplň práce odpovědnost pec penzijní připojištění pojištění postup práce pracovní připojištění příspěvek reporting sdílení specialist specialista společnost společnosti spolupráce stabilní stravenky system telefon v zahraničí vzdělání vzdělávání zahraničí zaměstnanců zkušenosti znalost životopis díl dovolené komunikační koordinace kouč kov list mobilní náklad náplň nástroj oblast oblasti oddělení odměna Ostatní penzijní PR pracovní náplň proces profesní projekt příležitost případ přístup report roční rok schopnost schopnosti stroj technické výrobní výše zahraniční zkušenost zvýšení