Volné místo ve firmě BREADWAY a.s.

Leader balící linky v pekárně

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Praha  Horní Počernice, Praha
Firma BREADWAY a.s.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Potravinářství a krmivářství, Obsluha strojů, Pekař / Pekařka, Potravinářský dělník / dělnice
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 30.000 – 35.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

BREADWAY a.s.

Chléb a péče o něj je naše každodenní radost i starost. Vytvořili jsme skutečně inovativní, řemeslnou pekárnu kombinující tradiční metody s moderní technologií. Všechny naše produkty pečeme v pecích s kamennou deskou. I díky tomu získávají výraznější chuť a intenzivnější vůni.
Hledáme nové kolegy do týmu.

Společnost BREADWAY a.s. je inovativní řemeslná pekárna kombinující v sobě tradiční výrobní metody spolu s nejmodernější špičkovou technologií, které umožňují vyrábět pečivo té nejvyšší jakosti.

Do našeho týmu přijmeme kolegu na pozici Leader balení v pekárně.

Náplň práce:

  • Kontrola kvality konečných výrobků
  • Kontrola kvality balení
  • Zkušenost z oboru potravinářství výhodou
  • Příprava výrobků k distribuci
  • Označování beden určených k distribuci
  • Tisk etiket
  • Vedení a organizace menšího týmu pracovníků

Co od Vás očekáváme:

  • Máte zkušenosti s vedením menšího týmu lidí
  • Zkušenosti z balící zóny/provozu a s kontrolou kvality výhodou (nikoli podmínkou)
  • Máte základní znalosti práce s počítačem
  • Jste samostatný, spolehlivý a zodpovědný
  • Vyhovuje Vám směnný provoz (12-ti hodinové směny) denní x noční

Co Vám můžeme nabídnout:

  • zaměstnání na dobu neurčitou
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity – stravenky
  • naše skvělé a čerstvé pečivo
  • možnost osobního i profesního rozvoje v tradiční české firmě

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Kafetérie Kafetérie
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Občerstvení na pracovišti Občerstvení na pracovišti

  • Malá Strana, Praha
  • McDonald`s ČR spol. s r.o.
  • 25 000 – 27 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Občerstvení na pracovišti
včerejší
  • Praha
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 209 – 300 Kč / hod
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 26. března
  • Beroun
  • Ing. Kateřina Šimečková
  • 20 000 – 34 000 Kč
    Benefity:
  • Lékařská péče
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 23. srpna
  • Říčany, Praha-východ
  • Petra Vítová
  • Hostinné
  • Eliška Urbanová
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Kariérní růst
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Kafetérie
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Mladá Boleslav
  • Manpower
    Benefity:
  • Dovolená navíc
Zveřejněno: 26. července

AUTO PATRON s.r.o., DoDo Czech s.r.o., HOBRA - Školník s.r.o., SVAPOMONT s.r.o., Stavební společnost Šlehofer, s.r.o., K2 moto s.r.o., CLEAN Service CZ,spol. s r.o., 4NL a.s., FLORA 24 s.r.o., XXXLutz, Prusa Research a.s., Lagardere Travel Retail, a.s., Novitim s.r.o., Skanska a.s., Rilancio s.r.o., KATRING, spol. s r.o., Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, McDonald`s ČR spol. s r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., BREADWAY a.s., safemed medical devices s.r.o., Manuvia FairJob s.r.o., Ing. Miroslav Vybulka, Food Delivery International s.r.o., PACKMAN´S PACK s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., LKQ CZ s.r.o., HERČÍK a KŘÍŽ, spol. s r.o., Kongresové centrum Praha, a.s., Markmont, s.r.o., CigDus s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., AC Jobs, s.r.o., ARAMARK, s.r.o., Mlékárna Pragolaktos, a.s., Globus ČR, v.o.s., Daniel Menšík, SECURITAS ČR s.r.o., STILL ČR spol. s r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., Martin Hájek, Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., CEBYT, a.s., Advantage Consulting, s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Česká pošta, s.p., Aleš Veselý, abc květiny s.r.o., VLNIKA s.r.o., Sécheron Hasler CZ, spol. s r.o., Mattoni 1873 a.s., Coweo Technologies s.r.o., PRAKAB PRAŽSKÁ KABELOVNA, s.r.o., TOP HOTELS GROUP a.s., JANEMI s.r.o., NEW YORKER CZ, s.r.o., Jitka Poláková, open recruitment s.r.o., SKYCLEAN s.r.o., MIMO BOHEMIA, a.s., TECHWOOD DESIGN s.r.o., IZOMAT stavebniny s.r.o., Blanik Aircraft CZ s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Disponent / disponentka dopravy, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Obsluha strojů, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Řidič / Řidička, Taxikář / Taxikářka, Závozník / Závoznice, Cukrář / Cukrářka, Kuchař / Kuchařka, Pekař / Pekařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Account Manager / Key Account Manager, Obchodník / Obchodnice, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Florista / Floristka, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zahradník / Zahradnice, Zámečník / Zámečnice, Dekoratér / Dekoratérka, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka výroby, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Technik / technička v zemědělství, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Revizní technik / technička, Zkušební technik / technička, Manažer / manažerka prodeje, Pracovník / pracovnice úklidové služby

Praha 9 - Dolní Počernice, Praha 9 - Horní Počernice, Praha 10 - Hostivař, Praha 4 - Braník, Praha 7 - Holešovice, Praha 3 - Žižkov, Praha 9 - Černý Most, Praha 1 - Staré Město, Praha 10 - Uhříněves, Praha 5 - Smíchov, Praha 6 - Ruzyně, Praha 1 - Malá Strana, Praha 9 - Satalice, Praha 5 - Zličín, Praha 5 - Stodůlky, Praha 4 - Modřany, Praha 4 - Nusle, Praha 10 - Horní Měcholupy, Praha 9 - Kyje, Praha 10 - Malešice, Praha 2 - Vinohrady, Praha 1 - Nové Město, Praha 5 - Třebonice, Praha 5 - Hlubočepy, Praha 9 - Běchovice, Praha 4 - Chodov, Praha 7 - Troja, Praha 1 - Josefov, Praha 9 - Letňany

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

AJ benefit benefity Bor den EU hodnocení IT kvality metody Most možnost na dobu neurčitou náplň práce nové ohodnocení práce pracovní pracovník rozvoj směny společnost stravenky vedení vyšší zaměstnanec zaměstnání zkušenosti znalost znalosti české inovativní kontrola kov linky mzdové na dobu náplň obor odpovědný organizace osobní pečivo počítač potravinář potravinářství PR profesní příprava technolog tým výrobní zaměstnanecké zaměstnanecké benefity zkušenost