Fajn práce pro každého v čistém a voňavém prostředí

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Dvůr Králové nad Labem
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Min. vzdělání Základní
Mzda 22.000 – 26.500 Kč
Kontakt Konzultantka pobočky Hradec Králové, zobrazit tel. číslo

Náplň práce:

  • Hledáte nenáročnou práci vhodnou pro muže i ženy? Jste přátelští a pracujete rádi v příjemném kolektivu? Pracovali jste v jiném oboru? Nemáte praxí? NEVADÍ! Se vším Vám rádi pomůžeme a důkladně Vás zaškolíme.

Pro významného výrobce čokolády a čokoládových výrobků hledáme šikovné kolegy/yně. Důležitá je chuť do práce a ochota pracovat ve třísměnném nebo nepřetržitém provozu dle vykonávané práce.

Nástup je přímo do kmenového stavu společnosti – NEJEDNÁ SE TEDY O AGENTURNÍ ZAMĚSTNÁVÁNÍ!

Místo výkonu práce: Dvůr Králové nad Labem

Nabízíme:

  • mzdu dle provozu: – třísměnný provoz až 22 000 Kč/měs.
  • nepřetržitý provoz až 26 5000 Kč/měs.
  • závodní stravování
  • věrností odměnu

Požadujeme:

  • ochotu pracovat v třísměnném nebo nepřetržitém provozu
  • dobrý zdravotní stav
  • manuální zručnost
Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát
Toplist