Práce: Specialista logistických procesů

lokalita: Jičín zadavatel: JOBSTART s.r.o. Odpovědět na inzerát

Pro našeho klienta, významnou mezinárodní výrobní firmu v oblasti automotive hledáme uchazeče na pozici

SPECIALISTU LOGITICKÝCH PROCESŮ

Požadavky:

  • Min. ÚSO vzdělání
  • nutní zkušenosti v automotive oblasti logistiky min. 3 roky
  • pravá ruka manažera logistiky
  • dobrá znalost AJ podmínkou, znalost NJ výhodou
  • výbornou znalost práce na PC (MS Office), znalost SAP
  • znalost MRP, EDI, KAIZEN, ERPII, BOM, WHS
  • ŘP skupiny B
  • Schopnost a ochotu učit se novým věcem

Nabídka:

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • 13.-14. plat + další zaměstnanecké benefity
  • pracovní notebook a mobilní telefon
  • osobní rozvoj, závodní stravování, firemní akce a další benefity

Pracovní náplň:

  • plánování výroby
  • práce na vývoji obalů- dodavatelské, interní, zákaznické
  • zodpovědnost za oblast logistiky a člen projektového týmu
  • řízení priorit výroby dle potřeb zákazníka
  • spolupráce s ostatními kolegy v projektovém týmu
  • nastavení logistických toků v závodě

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Jičín

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Délka prac. poměru

na dobu neurčitou

Typ úvazku

Plný úvazek

Mzda

55.000 – 60.000 Kč

Kontaktní osoba

Jana Horáková

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát
Toplist