Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Údržba strojů, i pro absolventy, 13. plat, dopravné

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Chomutov
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 27.000 – 35.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Náplň práce:
Hledáte stabilní práci, která Vám nabídne spoustu benefitů jako je 13. plat, dopravné nebo plně hrazené stravování? Pak nás neváhejte kontaktovat! Do našeho týmu rádi přijmeme seřizovače/technika, který nám pomůže s péčí o naše výrobní zařízení. Nástup je možný ihned, a to přímo do kmenového stavu společnosti (nejedná se o agenturní zaměstnávání). Pozice je svou povahou vhodnější spíše pro muže.

  • Drobná údržba a seřizování svěřených strojů
  • Zajišťování efektivního fungování výrobní linky

Místo výkonu: Louny (se svozy/příspěvkem na dopravu)

Nabízíme:

  • Mzdu až 35.000 Kč/měsíc, pro zkušené i více
  • 13. plat
  • 25 dní dovolené
  • Svozy (z Loun/Mostu/Chomutova) nebo příspěvek na dopravu
  • Stravu na pracovišti
  • Pracovní příležitost i pro kandidáty bez praxe
  • Nástup přímo do kmenového stavu společnosti
  • Moderní pracovní prostředí

Požadujeme:

  • Ochotu pracovat na 3 směny
  • Zkušenost se seřizováním strojů z práce nebo ze školy

  • Chomutov
  • Intermont Opatrný zaměstnanecká s.r.o.
  • 38 000 – 48 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dovolenou
Zveřejněno: 24. dubna
  • Most
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 30 000 – 43 000 Kč
Zveřejněno: 22. dubna
  • Žatec, Louny
  • Postoloprty
  • KB - BLOK systém, s.r.o.
  • 31 000 – 34 000 Kč
    Benefity:
  • Slevy na firemní zboží
  • Závodní stravování
  • Parkoviště
  • Hustopeče
  • Hill's Pet Nutrition Manufacturing, s.r…
  • 25 000 – 28 000 Kč
Zveřejněno: 7. ledna
  • Klobouky u Brna
  • Zvonař energo s.r.o.
  • 31 000 – 42 000 Kč

ManpowerGroup s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Intermont Opatrný zaměstnanecká s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., Lidé a Příležitosti s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Etimos Human s.r.o., RS agentura práce s.r.o., JOB LEADER EUROPE s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., HEROS servis s.r.o., DISPONERO s.r.o., KB - BLOK systém, s.r.o., KRONOSPAN CR,spol. s r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Dispečer / Dispečerka, Obsluha strojů, Řidič / Řidička, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zámečník / Zámečnice, Svářeč / Svářečka, Oblastní manažer / manažerka, Provozní manažer / manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Technik / technička ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Technik / technička výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromontér / Elektromontérka, Servisní technik / technička, Kontrolor / kontrolorka kvality, Elektrikář / Elektrikářka, Technik / technička automatizace

Chomutov, Havraň, Kadaň, Most, Žatec, okres Louny, Litvínov, Postoloprty, Louny, Jeníkov, okres Teplice

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

absolvent agenturní zaměstnávání AJ benefit HR Chomutov IT kandidát Louny měsíc místo Most náplň práce nové plat pozice práce pracovní pracovní prostředí praxe prostředí příspěvek řízení směny společnost společnosti stabilní stravování technik výkon zaměstnávání agent dovolené kontakt linky na pracovišti náplň PR pracovní příležitost příležitost stav stroj školy technika tým údržba výrobní zkušenost