Práce: Obalový inženýr

lokalita: Choceň zadavatel: JOBSTART s.r.o. Odpovědět na inzerát

Požadavky

  • praxe na obdobné pozici minimálně 2 roky
  • středoškolské vzdělání
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • pokročilá znalost MS Office – excel, word, powerpoint
  • znalost Outlook
  • analytické myšlení

Nabídka

  • nástup ihned
  • pružná pracovní doba
  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • 13. plat
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na očkování
  • peněžní bonus při narození dítěte a svatbě zaměstnance
  • příspěvek na volnočasové aktivity ve výši 2.000,–Kč
  • jazykové kurzy na pracovišti
  • firemní sportovní a společenské akce

Pracovní náplň

  • odsouhlasování balících předpisů se zákazníky a dodavateli
  • optimalizace použitých obalových materiálů co se týče jejich využití (úspory)
  • tvorba balících předpisů
  • vývoj obalů
  • tvorba logistické FMEA
  • koncept používání obalových materiálu vzhledem ke způsobu skladování a manipulace (PFEP)
  • logistický inženýring
  • implementace lean nástrojů v rámci logistiky (KANBAN, MIZU, Value stream mapping, 5S,…)
  • intralogistika a optimální využívání logistických a skladových ploch
  • nastavení a správa zákaznických portálů (obalový management,…)

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Choceň

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Typ úvazku

Plný úvazek

Mzda

30.000 – 50.000 Kč

Kontaktní osoba

Tereza Tůmová

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát
Toplist