Designový nábytek - kontrolor/ka kvality sestavení

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Praha
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Mzda 28.000 – 30.000 Kč
Kontakt Alexandra Hulíková, zobrazit tel. číslo

Náplň práce:

  • Pro firmu specializující se na výrobu moderního kancelářského nábytku hledáme šikovného a manuálně zručného kolegu/kolegyni na pozici Montážník a kontrolor kvality hotového výrobku. Budete zodpovědný za správnost finální kompletace nábytku a jeho přípravu k expedici.

  • kontrola správnosti finální kompletace a kontrola kvality hotového nábytku
  • balení a příprava na expedici
  • práce v menším kolektivu

Nabízíme:

  • motivující finanční ohodnocení – až 30 000Kč/m
  • roční odměny (13. plat)
  • příspěvek ve výši 30% na Multisport kartu
  • závodní stravování – dotace na jídlo
  • příspěvek na penzijní připojištění (po 1 roce)
  • práci v malé firmě (rodinný kolektiv)

Požadujeme:

  • Manuální zručnost – zručný kutil
  • Spolehlivost, smysl pro detail
  • Týmovost
  • Ochotu pracovat ve 2 směnném provozu (PO-PÁ)
Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát
Toplist