Hledáme lidem práci Manpower

Operační koordinátor týmu na skladě

Lokalita Plzeň
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Umíte dobře anglicky, rád/a ve své práci přemýšlíte a hledáte práci, kde budete moci uplatnit či rozvíjet své vedoucí a koordinační dovednosti?

Popis pozice:

- vedení malého týmu, stanovování cílů

- příprava layoutu, tisk indikací a určování lokací na skladě

- vytváření nových a zlepšování stávajících pracovních postupů a procesů včetně zavádění do provozu

- tvorba a aktualizace pracovních instrukcí a map procesů

- podílení se na přípravě materiálů pro interní školení skladových operací

- správa kompletačních středisek a jednotlivých sekcí na skladě

- časování operací

- účast na jednáních se zákazníkem, koordinace projektů, zavádění nových produktů do provozu

- komunikace se zákazníkem a následné předávání relevantních informací napříč odděleními

- podávání zpráv souvisejících s děním na skladě

- dohled nad dodržováním BOZP a PO pravidel a souvisejících vnitřních předpisů

- podpora a spolupráce s ostatními odděleními

Profil kandidáta:

- SŠ vzdělání s maturitou

- pokročilá znalost práce na počítači - MS Office, znalost SAP a AutoCAD výhodou

- pokročilá znalost AJ (komunikace s japonským managementem)

- řidičský průkaz sk. B

- znalost logistických procesů a skladování velkou výhodou

- logické myšlení, organizační schopnosti, zodpovědnost, dobrá komunikace a spolupráce, flexibilita, odolnost vůči stresu a schopnost práce pod tlakem, důležitá je na této pozici také zodpovědnost

Nabízíme:

- jednosměnný provoz

- stravenky v hodnotě 90 Kč/den plně hrazené zaměstnavatelem

- 5 týdnů dovolené

- příspěvek na dopravu

- hrazené jazykové kurzy anglického jazyka

- firemní akce a přátelský kolektiv firmy

- každoroční navyšování mzdy na základě odvedených pracovních výsledků a dalších individuálních kritérií

  • Plzeň
  • ProfesKontakt, s.r.o.
  • 35 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 26. března
  • Ejpovice
  • Randstad HR Solutions s.r.o.
  • Plzeň
  • Manpower
Zveřejněno: 9. června
  • Kutná Hora
  • Delirest Services s.r.o.
Zveřejněno: 10. června
  • Nošovice

MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., APB - PLZEŇ a.s., ManpowerGroup s.r.o., LAUTARO logistics s.r.o., OMSTAVBY s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., RUG CZ, s.r.o., ABS Bonifer Czech s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Personal fabric - agentura práce, a.s., PRVNÍ CHODSKÁ s.r.o., INTERCONEX - MOBIL, a. s., Nehet Logistic s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., Šmídl s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Košík.cz s.r.o., ZDAR, a.s., Správa železnic, státní organizace, ČESKÁ VEJCE FARMS, s.r.o., Integrated Micro-Electronics Czech Republic s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., INEL - Technik, s.r.o., Lukáš Flak, Jakub Malý, JOCHSTAV s.r.o., A.T.H. CENTRUM družstvo, TransCarsWorld s.r.o., CD SANITAR, s.r.o., OSONA PLZEŇ a.s., Purum s.r.o., STAVITELSTVÍ BARBET, s.r.o., Görners s.r.o., Profi Schierer s.r.o., JAKUB ELEXMAYER, s.r.o., Stand by energy s.r.o., Axiro s.r.o., REDIMAX spol. s r.o., FUTURA AM s.r.o., YPS Trans s.r.o., Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace, Aktivtrans s.r.o., DHW Pro s. r. o., Roman Chramosta, Snakespeed s.r.o., Miroslav Zíka s.r.o., Runja Agri s.r.o., MAGNA Seating Pilsen, s.r.o., HAIDUONG FOODS s.r.o., Vital euro trans s.r.o., Kaspex s.r.o., KASPER Trade s.r.o., Jan Schmidt, LD TRANS CZECH s.r.o., Služby v dopravě s.r.o., MANTO logistic s.r.o., VOKOTRANS s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Vedoucí týmu / Team leader, Balení zásilek, Dispečer / Dispečerka, Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Koordinátor / Koordinátorka, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Speditér / Speditérka, Závozník / Závoznice, Konzultant / konzultantka IT, Specialista / specialistka IT, Specialista / specialistka operačních systémů, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Vedoucí obchodu, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Vedoucí skladu

Plzeň, Celá ČR, Vejprnice, Třemošná, Ejpovice, Chotíkov, Dýšina, Chrást, okres Plzeň-město, Tymákov

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu.

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Rekvalifikační kurzy v kostce

AJ akce anglicky auto BOZP den dění dodržování HR interní IT kandidát komunikace kurz kurzy management mzdy náplň práce odpovědnost Office OZP plat podpora postup pozice práce pracovní práva příspěvek sklad SOU spolupráce správa stravenky stres školení vedení vedoucí vzdělání zaměstnavatel znalost anglické CAD cíl díl dovednost dovolené firemní firmy jazyk jednání kolektiv koordinace koordinace projektů kov materiál myšlení náplň oddělení operační organizační schopnost organizační schopnosti Ostatní počítač PR proces procesů profi projekt přátelský předpis příprava roční řidič schopnost schopnosti tvorba tým zákazník