Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

Konzultant Do Personální Agentury Na Plný I Zkrácený Úvazek

Pracovní poměr práce na plný úvazek, zkrácený úvazek
Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Brno
Zadavatel AC Jobs, s.r.o.
Kategorie Lidské zdroje a personální management, Náborář / Náborářka
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

O nás

AC Jobs, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Jsi komunikativní a proaktivní osobnost, která má ráda práci s lidmi? Chceš si vydělat pěkné peníze a být stále motivován k lepším výsledkům? Máš rád veselé a komunikativní pracovní prostředí? Do našeho týmu hledáme parťáka! Někoho, kdo si chce vlastním výkonem vydělat lepší peníze! Někoho, kdo se nebojí mluvit a telefonovat! V našem týmu máme profesionály na plný úvazek, na zkrácený úvazek i rodiče na rodičovský dovolených – práce z domu není po zaučení problém!
Jsme jedna z nejúspěšnějších personálních agentur, na trhu jsme 20 let. Svou práci umíme, a protože máme hodně zakázek, potřebujeme posílit naše řady o dalšího dravce. Zkušenosti s náborem nejsou potřeba, protože vás zaškolíme, ale jakákoli zkušenost z oblasti prodeje a plnění obchodních cílů je velkou výhodou. Naše práce totiž není o vystavení inzerátu a vybírání nejlepších kandidátů. Naše práce je obchodní – firmám prodáváme vhodné kandidáty, zároveň kandidátům musíme danou firmu "prodat", aby do ní chtěli nastoupit. Přidáš se k nám?

Náplň práce:

* Zadávání inzerátů do IS a na různé pracovní portály
* Dennodenní telefonická a emailová komunikace
* Aktivní vyhledávání profilů kandidátů, které vyhovují požadavkům klientů
* Komunikace s našimi stávajícími i novými partnery a udržování vztahů, občasné návštěvy
* Vedení pohovorů s vybranými kandidáty (většinou jde jen o telefonický rozhovor, zjistit, zda je vhodný kandidát a co nejvíce ho namotivovat na danou pozici)
* Jednoduchá administrativa – papírování odpadá, vše jen elektronicky
* Když budeš dobrý, budeš mít přidělené vlastní klienty, které si budeš hýčkat
* Podporujeme i akvizici nových firem, za které Tě odměníme zvlášť

Co od Vás očekáváme:

* Min. SŠ vzdělání
* Základní znalost AJ minimum
* Hledáme šikovné lidi, kteří mají zkušenosti s obchodem, plněním plánů a norem, nebo s komunikací se zákazníky
* Vhodná praxe je kromě náboru: prodej v call centru, prodej zájezdů, realitní činnost, finanční poradenství, prodej kosmetiky, energií apod. (ale vše se dá naučit)
* Hledáme veselého člena do ukecaného týmu
* Potřebujeme člověka dravého a komunikativního
* Musí zvládnout pracovat sám, ale i v týmu!

Co Vám můžeme nabídnout:

* Fixní mzda + prémie
* Finanční prémie + motivační soutěže
* Benefity - dovolená navíc, stravenkový paušál, tarif na telefon, pružná pracovní doba
* Sick days
* Firemní benefity (můžeš dostat týden dovolené v Krkonoších a další)
* Pracovní mobil i notebook
* Možnost práce z domova – po zaučení
* Příležitost i pro rodiče s dětmi
* Zaškolení od lidí s letitou praxí + další kolegové ihned na místě nebo na telefonu
* Možnost i částečného úvazku (3/4 úvazek a výše)
* Místo práce: Brno - centrum, Orlí

Benefity

  • Práce z domova Práce z domova
  • Sickdays Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Firemní akce Firemní akce
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...) Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Kafetérie Kafetérie
  • Zálohy ze mzdy Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na sport Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas Příspěvek na volný čas
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
  • Children-friendly office Children-friendly office
  • Dog-friendly office Dog-friendly office

  • Brno
  • Trenkwalder a.s.
  • 57 000 – 62 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 24. dubna
  • Letovice
  • Letoplast s.r.o.
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 14. února
  • Praha
  • FLS One s.r.o.
  • 28 000 – 33 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 21. února

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Jsme lidé, máme rozdílné povahy, přístupy, způsob komunikace, zájmy a mnoho dalšího. Hranice mezi legrací a šikanou je často velmi tenká; co je pro jednoho zábava, může být pro jiného ponižující nebo nepříjemné. Z důvodu různosti vzniká prostředí, které nahrává šikaně. Povíme si, co to je šikana v práci, jaké jsou druhy šikany na pracovišti, jak se bránit, co dělat, když jste svědkem. Závěrem si řekneme, jak každý z nás může šikaně zabránit.

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Uchazečů o pozici je hodně, proto váš životopis musí být perfektní, aby budoucího zaměstnavatele zaujal. Pojďme si ukázat rozdíly v životopisech. Zodpovíme vaši otázku “jak udělat životopis”. Podělíme se s vámi o tipy a triky personalistů. Ulehčíme vám práci s psaním životopisu. Šablona, neboli předloha, životopisu v češtině a angličtině je pro vás připravena ke stažení zdarma.

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Uzavřeli jste se zaměstnavatelem dohodu, kterou chcete ukončit? Povíme si vše o ukončení dohody o pracovní činnosti. Kdy můžete podat výpověď z dohody o pracovní činnosti, kdy můžete zaměstnavatele požádat o podepsání dohody o ukončení dohody o pracovní činnosti a kdy máte právo podat okamžité zrušení dohody o pracovní činnosti.

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Pojďme se připravit na pracovní pohovor. Po přečtení tohoto článku budete znát odpovědi na všechny své otázky - jak se připravit na pracovní pohovor, jaké zvolit oblečení, jak dlouho pracovní pohovor trvá.

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Všichni jsme o diskriminaci slyšeli. Pojďme si vysvětlit, co to diskriminace je, jaké nejčastější typy diskriminace existují. Ukážeme si konkrétní příklady. Vysvětlíme si tři kroky, kterými se můžete proti diskriminaci bránit. A na závěr si řekneme, co diskriminace není.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Stažení výpovědi zaměstnancem je vlastně prosbou ke stávajícímu zaměstnavateli, aby si vás v práci ponechal. Zaměstnavatele není možné ke stažení výpovědi přimět. Pokud zaměstnavatel souhlasí, stačí vyplnit formulář ke stažení výpovědi, který naleznete v našem článku.

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Práce ve státní svátek otevírá řadu otázek, na které vám odpovíme. Dozvíte se, zda je práce ve svátek přesčas, jak je to s příplatky a náhradním volnem, zda je možné nařízení práce ve svátek. Jak zákoník práce definuje státní svátek, respektive práci ve státní svátek.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

S námi získáte základní přehled o tom, jak dlouho trvá rodičovská dovolená, kdy končí rodičovská dovolená, jak se vypočítává a jak správně postupovat při jejím ukončení. Přidáme také užitečné informace, jak zajistit hladký návrat do zaměstnání po rodičovské dovolené.

administrativa agentury AJ benefit benefity Bor Brno činnost den doba domov dovolená elektro email hledám inzerát IT kandidát kolegové komunikace konzultant místo mobil možnost mzda nábor náplň práce obchodní partner paušál peníze plán plnění pohovor poradenství práce práce z domova práce z domu pracovní pracovní doba pracovní portál pracovní prostředí praxe prostředí pružná pracovní doba realitní rozhovor sick day SOU stravenkový paušál školení tarif telefon týden úvazek vedení vhodná vhodné vhodný výkon vzdělání zkrácený úvazek zkušenosti znalost agent centrum cíl člen dovolené finanční firemní kov motivační náplň navíc obchod oblast oblasti osobnost personální personální agentury portál portály PR pracovní portály prémie problém prodej profi pružná příležitost rodičovský stav trh tým vydělat výše vztah z domova z domu zákazník zkušenost