Pomocný skladník 150,-/hod - Beroun

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Loděnice, okres Beroun
Firma ABZAKOVO spol. s r.o.
Min. vzdělání Základní
Mzda 150 Kč

Hledáme nové posily do týmu, který sídlí kousek od Berouna.

Nástup možný ihned.

Směny zajištěny do konce roku, v případě oboustranné spokojenosti je možná dlouhodobá spolupráce.

Náplň práce:

  • Manipulace s materiálem
  • Naskladňování a vyskladňování
  • Pomoc zkušeným kolegům
  • Komunikace s vedoucím

Požadujeme:

  • Zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost
  • Schopnost rychle se učit novým věcem
  • Vysoké pracovní nasazení
  • Manuální zručnost

Určitě Tě zajímá, co Ti nabízíme my:
U nás můžeš očekávat základní mzdu 150 Kč/hod.
Budeme rádi, když se u nás budeš kariérně rozvíjet.
Začátků se bát nemusíš, vše Tě rádi zaučíme.
Vážíme si našich pracovníků, proto Ti v případě potřeby poskytneme zálohy.

Máte zájem o tuto nabídku?