Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Vedoucí kvality s NJ - zajímavá mzda a benefity

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Uherské Hradiště
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Administrativa, zákaznický servis, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 63.000 – 77.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Pro mezinárodní výrobní společnost působící v oblasti automobilového průmyslu hledáme zkušenou, vůdčí osobnost, která bude zodpovědná za komplexní řízení oddělení kvality a vedení týmu lidí. Náplň práce: - Komplexní řízení oddělení kvality ve výrobním závodě - Vedení, motivace a rozvoj pracovníků na oddělení kvality (20 lidí) - Odpovědnost za dodržování aktuálních požadavků na kvalitu - Odpovědnost za management reklamací - Komunikace se zákazníky, odpovědnost za zákaznické a interní audity - Spolupráce s ostatními odděleními napříč firmou i vedením společnosti Nabízíme: - Zajímavé finanční ohodnocení dle zkušeností - Služební automobil po zkušební době - 25 dní dovolené - Balíček zaměstnaneckých benefitů - Možnost seberealizace a odborného růstu - Perspektivu dlouhodobé spolupráce - Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání Požadujeme: - Min. 5 let praxe na obdobné pozici v oblasti řízení kvality - Zkušenosti s vedením týmu lidí, základy pracovního práva - NJ na pokročilé úrovni (denní komunikace se zákazníky, dodavateli, audity) - Dobrá znalost norem kvality ISO 9001 - Manažerské schopnosti, adaptabilita, rychlá orientace v problému, proaktivita, týmový duch

  • Brno
  • Veronika Jeníčková
  • 35 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 27. září

HOBRA - Školník s.r.o., EUREGNIA, s.r.o., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., EVPÚ Defence a.s., HTD Retail s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., PRVNÍ CHODSKÁ s.r.o., OVO TRANS s.r.o., HELICAR a.s., Kaufland Česká republika v.o.s., FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o., Yokohama TWS Czech Republic a.s., Ramseier Czech s.r.o., ARAMARK, s.r.o., ARDIX spol. s r.o., Evo House project s.r.o., ZÁLESÍ a.s., ZLINER s.r.o., TIES, s.r.o., ZOO a zámek Zlín - Lešná, příspěvková organizace, LPP Czech Republic, s.r.o., Daniel Kopačka, HANYA corporation s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., SVĚT OKEN s.r.o., MESIT machinery, a.s., Ing. Monika Marková, Korda Servis s.r.o., Schlote-Automotive Czech s.r.o., 1.STRMISKA, s.r.o., VIKING FROST s.r.o., SEVEZA spol. s r.o., GRETES s.r.o., DRIVESTONE a.s., BOHEMIA transport cz s.r.o., TOPRCAR s.r.o., ZAKUZA s.r.o., Město Napajedla, Izolex Moravia, spol. s r.o., INNOFILM s.r.o., JASPA s.r.o., V-SPED s.r.o., D&K Brand s.r.o., UNIKOV Steel spol. s r.o., Natures Care CZ s.r.o., TOKO AGRI a.s., RIM CZ a.s., Město Strážnice, DŘEVOPODNIK HAUSNER s.r.o., JOGA LUHAČOVICE, s.r.o., T R I O D O N , spol. s r.o., OKNO NEMOVITOSTÍ, s.r.o., Domov pro seniory Burešov, příspěvková organizace, Ing. Karel Kužela, PSWNET Zlín s.r.o., Michlovský - stavební s.r.o., Pozemní stavitelství Zlín a.s., ZELENKA Czech Republic s.r.o., KomTeSa spol. s r.o., BAUMASCHINEN s.r.o., CHALUPA interiéry s.r.o., Auditorská, daňová a účetní kancelář ve Zlíně a.s., ELKOPLAST CZ, s.r.o., Divayses s.r.o., ORBIS, Mateřská škola, Základní škola a Střední škola, s.r.o., Autoeden Zedník s.r.o., MULTI-S s.r.o., Kroměřížské technické služby, s.r.o., Henzély s.r.o., MACEK a SYN, s.r.o., T Machinery a.s., PILANA Metal s.r.o., Traťová strojní společnost, a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Fakturant / Fakturantka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Dispečer / Dispečerka, Nákupčí, Technik / technička dopravy, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Daňový specialista / specialistka, Finanční analytik / analytička, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Pojišťovací makléř / makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Účetní, Úvěrový specialista / specialistka, Kuchař / Kuchařka, Manažer / manažerka nákupu, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka nákupu, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, HR specialista / specialistka, Florista / Floristka, Mistr / Mistrová, Rozpočtář / Rozpočtářka, Stavební technik / technička, Kontrolor / Kontrolorka, Servisní technik / technička, Specialista / specialistka telekomunikací, Prodejce / prodejkyně zájezdů, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Aranžér / Aranžérka, Pracovník / pracovnice úklidové služby, Přijímací technik / technička, Vedoucí servisu, Technik / technička automatizace

Celá ČR, Uherské Hradiště, Kunovice, okres Uherské Hradiště, Napajedla, Uherský Brod, Otrokovice, Luhačovice, Zlín, Kyjov, okres Hodonín, Kroměříž, Huštěnovice, Kudlovice, Nedakonice, Topolná, Buchlovice, Hradčovice, Bzenec, Střílky, Rudice, okres Uherské Hradiště, Tlumačov, okres Zlín, Strážnice, Koryčany, Ratíškovice, Hulín

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

AJ aktuální audit audity auto automobil benefit benefity Bor den dodržování hledám hodnocení interní ISO IT komunikace kvality Luže management manažer mezinárodní mobil motivace možnost mzda náplň práce odpovědnost ohodnocení práce pracovní pracovník práva praxe reklama rozvoj růst řízení služební služební auto společnost společnosti spolupráce vedení vedoucí vzdělávání zaměstnanec zkušenosti znalost dovolené finanční interní audit manažerské náplň národní oblast oblasti odbor odborné oddělení odpovědná osobnost Ostatní PR problém profesní průmysl schopnost schopnosti tým vedení týmu výrobní zákazník zaměstnanecký závod zkušební zkušenost