Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Vedoucí výroby s NJ - zajímavá mzda a benefity

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Zlín
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 75.000 – 100.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme předním poskytovatelem řešení pro nábor a agenturní zaměstnávání s více než 30ti lety zkušeností. Personální služby zajišťujeme pro naše zákazníky už od roku 1991.

Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Poskytujeme komplexní personální služby na 14 pobočkách v ČR a 13 pobočkách na Slovensku.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Pro mezinárodní výrobní společnost působící v oblasti automotive hledáme zkušenou vůdčí osobnost na pozici Vedoucí výroby. Hledáme někoho kdo má zkušenosti s řízením výrobního provozu, dokáže řešit problémy operativně a umí řídit a motivovat podřízené. Náplň práce: - řízení a koordinace celé výroby - tvorba plánu výroby a kontrola plnění - plánování a řízení personálu, zajišťování správného rozvrhování prac. doby - odpovědnost za dodržování jakostních požadavků zákazníků - příprava a účast na auditech Nabízíme: - perspektivní práci v moderním výrobním prostředí - zajímavé finančné ohodnocení - služební vůz po ukončení zkušební doby - možnost osobního a odborného rozvoje - dovolená 25 dní - příspěvek na stravování, penzijní připojištění a další benefity Požadujeme: - SŠ/VŠ vzdělání technického směru, nejlépe strojírenství - praxe na podobné pozici - zkušenosti s řízením týmu, základy pracovního práva - velmi dobrá znalost německého jazyka slovem i písmem - dobrá znalost technických procesů ve výrobě - týmový duch, flexibilita, iniciativa, rychlá orientace v problému, organizační schopnosti

  • Kopřivnice
  • TOP MONEY s. r. o.
  • 160 – 270 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 4. října

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Zahraniční služební cesty jsou příjemným zpestřením, při kterém nejen poznáte novou zemi, ale i si můžete hezky přivydělat. Prozradíme vám, jaké jsou zahraniční cestovní náhrady.

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Zodpovíme vaše dotazy ohledně brigád a práce, jak si najít tu nejlepší brigádu a co vše byste měli vědět o práci při studiu a praxi. Článek rozdělíme na dvě části, které spolu úzce souvisejí. V první části se budeme věnovat brigádám, praxím a v druhé části všeobecně práci při škole.

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Uchazečů o pozici je hodně, proto váš životopis musí být perfektní, aby budoucího zaměstnavatele zaujal. Pojďme si ukázat rozdíly v životopisech. Zodpovíme vaši otázku “jak udělat životopis”. Podělíme se s vámi o tipy a triky personalistů. Ulehčíme vám práci s psaním životopisu. Šablona, neboli předloha, životopisu v češtině a angličtině je pro vás připravena ke stažení zdarma.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Povíme si, jaké formuláře můžete vyplnit v klidu doma a elektronicky na úřad práce poslat, nebo přinést osobně vytištěné. Pro zaměstnance, absolventy i OSVČ máme seznam dokumentů, které je nutné s sebou na úřad práce pro registraci přinést.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Průvodní dopis k životopisu je prvním kontaktem s personalistou ve vysněné společnosti. Vysvětlíme si, co to je průvodní dopis a jaký je rozdíl oproti motivačnímu dopisu. Ukážeme si, jak napsat průvodní dopis. Nechybí ani vzor průvodního dopisu.

Rekvalifikační kurzy v kostce

Pokud cítíte potřebu změnit zaměstnání a chcete začít od začátku, nebo naopak prohloubit svou odbornou způsobilost, právě pro vás jsou vhodné rekvalifikační kurzy. Vysvětlíme si, kdo se může na rekvalifikační kurz přihlásit, jak dlouho trvá, kdo jej zaplatí. Nechybí přehled nejžádanějších rekvalifikačních kurzů.

Odbory - proč a jak je založit

Povíme vám vše, co potřebujete vědět o odborech. Dozvíte se, proč založit odbory a jak je založit, jak probíhá vyjednávání s vaším zaměstnavatelem, aby došlo k uzavření kolektivní smlouvy a mnoho dalšího.

AJ audit auto benefit benefity Bor dodržování dovolená hledám hodnocení IT Luže mezinárodní možnost mzda náplň práce nová odpovědnost ohodnocení penzijní připojištění plán plánování plnění pojištění práce pracovní práva praxe prostředí připojištění příspěvek rozvoj řízení služební společnost stravování ukončení vedoucí vzdělání zkušenosti znalost doby jazyk kontrola koordinace náplň národní německé oblast oblasti odbor odborné organizační schopnost organizační schopnosti osobní osobnost penzijní PR problém proces procesů příprava schopnost schopnosti stroj strojírenství technické technický tvorba tým výrobní výroby zákazník zkušební zkušenost