OPERÁTOR/KA - OBSLUHA STROJE (26-27.000 Kč)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Brno
Firma AC Jobs, s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Strojírenství a automobilový průmysl, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Dělník / Dělnice, Operátor / operátorka výroby, Obsluha strojů
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 26.000 – 27.000 Kč

O nás

AC Jobs, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Jsi manuálně zručný, nebojíš se obsluhovat jednodušší stroj a práce na 3 směny ti nevadí? Neboj se, nezkušené zaučíme, ale praxi z výroby vítáme. Hledáme kolegu do super kolektivu, pošli mi životopis a staň se jím právě ty.
Práce vhodná i pro ženy.

Náplň práce:

  • Obsluha stroje na tisk datametrických kódů
  • Vizuální kontrola tisku
  • Zadávání dat do PC a obsluha tiskárny
  • Doplňování barev
  • Zodpovědnost za kvalitu práce

Co od Vás očekáváme:

  • SOU/SŠ - obor nerozhoduje
  • Praxe z výroby - výhodou
  • Nebát se obsluhy jednoduchého stroje
  • Základy práce na PC
  • Manuální zručnost, pečlivost a chuť učit se
  • Ochota práce na 3 směny

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Osobní ohodnocení a docházkový bonus
  • pracovní smlouva na HPP
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování v místní jídelně
  • Dotovaný automat na kávu a občerstvení
  • Nadstandardně proplácené přesčasy a příplatky za směnnost
  • Bonus za rychlé zaškolení
  • Vzdělávací kurzy Anglického a Německého jazyka zdarma
  • svatební bonus
  • vitamíny v zimě a iontové nápoje v létě
  • Místo výkonu práce: Brno

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat 13., případně 14. plat
  • Firemní akce Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy Vzdělávací kurzy
  • Zaměstnanecké akcie Zaměstnanecké akcie
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Závodní stravování Závodní stravování
  • Parkoviště Parkoviště

⭕ Údržbář - Brno

Nutně vás hledají
  • Brno
  • ProfesKontakt, s.r.o.
  • 45 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Pružná pracovní doba
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Parkoviště
Zveřejněno: 26. března
  • Brno
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • Vhodné pro absolventy
včerejší
  • Brno
  • Grafton Recruitment s.r.o.
Zveřejněno: 25. března
  • Brno
  • Randstad HR Solutions s.r.o.
  • 30 820 – 42 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Lékařská péče
  • Závodní stravování
  • Žďár nad Sázavou
  • AC Jobs / Advantage Consulting
  • 24 000 – 27 000 Kč
    Benefity:
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 10. října
  • Bystřice nad Pernštejnem
  • 23 000 – 27 000 Kč
  • Liberec
  • Iveta Glončáková
    Benefity:
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na vzdělávání
Zveřejněno: 12. září

BBG-BENDA, s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., IMPACT INDUSTRY BRNO, a.s., Lead - Project Advices s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Advantage Consulting, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Skanska a.s., AC Jobs, s.r.o., ESOX, spol. s r.o., Jiří Geisler, OBB stavební materiály, spol. s r.o., AUTO POKORNÝ, s.r.o., RANOB s.r.o., Wistron InfoComm (Czech), s.r.o., Schenk - sportovní povrchy, spol. s r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Větrník, s.r.o., Hellmann Worldwide Logistics CEP s. r. o., Brněnské vodárny a kanalizace, a.s., IQS Group a.s., Brand Promotion CZ, s.r.o., Advateq s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., ESB Rozvaděče, a.s., Human-Res s.r.o., A B H Design, s.r.o., M.B.KERAMIKA spol. s r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., TASY s.r.o., Stannah Stairlifts Limited, organizační složka, LKQ CZ s.r.o., Trenkwalder a.s., MOTOCYKLY BRNO spol. s r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., GRANDEZZA HOTELS s.r.o., FK system - povrchové úpravy, s.r.o., Horavia s.r.o., 100% REWORK s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., AMNproTrade s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., PROTEOR CZ s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dopravce / Dopravkyně, Koordinátor / Koordinátorka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Speditér / Speditérka, Závozník / Závoznice, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zámečník / Zámečnice, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Pomocný pracovník / pracovnice ve stavebnictví, Projektant / Projektantka, Přípravář / Přípravářka, Rozpočtář / Rozpočtářka, Stavbyvedoucí, Svářeč / Svářečka, Vedoucí týmu / Team leader, Výrobní ředitel / ředitelka (CTO), Kontrolor / Kontrolorka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Technik / technička ve strojírenství, Technik / technička výroby, Hutní inženýr / inženýrka, Technolog / technoložka v hutnictví, Elektromontér / Elektromontérka, Montážník / montážnice, Opravář / Opravářka, Vedoucí servisu, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality, Metrolog, Technik / technička automatizace

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Povíme si vše, co potřebujete vědět o pracovní době. Jak se rozvrhuje, kdo určuje začátek a konec vaší pracovní doby. Jaký je rozdíl mezi rovnoměrnou a nerovnoměrnou pracovní dobou? Co to je klouzavá pracovní doba a jak jí můžete dosáhnout? Chcete zkrácený úvazek, poradíme, zda máte nárok.

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Aby tatínkové mohli pomoci po narození miminka s jeho péčí, mají nárok na 14 kalendářních dnů placeného volna, otcovské dovolené. Povíme si, co to je otcovská dovolená, kdo má nárok na otcovskou dovolenou, v jaké výši a kdy se vyplácí.

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Jsme lidé, máme rozdílné povahy, přístupy, způsob komunikace, zájmy a mnoho dalšího. Hranice mezi legrací a šikanou je často velmi tenká; co je pro jednoho zábava, může být pro jiného ponižující nebo nepříjemné. Z důvodu různosti vzniká prostředí, které nahrává šikaně. Povíme si, co to je šikana v práci, jaké jsou druhy šikany na pracovišti, jak se bránit, co dělat, když jste svědkem. Závěrem si řekneme, jak každý z nás může šikaně zabránit.

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Potřebujete v práci ukončit svůj pracovní poměr? Máte několik možností, které vám představíme, a připravili jsme pro vás i vzor výpovědi pracovní smlouvy. Pojďme se společně podívat na to, jak vypadá vzor výpovědi ze strany zaměstnance a co byste měli zvážit, než vyplníte námi připravený vzor výpovědi z práce.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Teambuilding - co to je, jak jej připravit? Dáme vám tipy na teambuilding, jednotlivé aktivity, i ty netradiční. Účastníte se teambuildingu? Poradíme vám, na co si dát pozor. Není to jen o zábavě.

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Poradíme vám, jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele, který vám například nevyplácí vaši mzdu nebo odstupné. Máte dvě možnosti, jak své peníze získat zpět. V článku najdete i vzor insolvenčního návrhu.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

První den v nové práci je vaší vizitkou –⁠ co si vzít na sebe, jak se připravit, na co se ptát, na co se neptat, jak se kolegům představit. Se vším vám pomůžeme!

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Znáte základní povinnosti zaměstnavatele? Ukážeme vám, co je povinností vašeho zaměstnavatele před zahájením vašeho pracovního poměru, v průběhu a při skončení pracovního poměru.

auto bonus Bor Brno data hledám hodnocení IT kurz kurzy místo náplň práce NDA občerstvení odpovědnost ohodnocení pečlivost plat práce pracovní pracovní smlouva praxe přesčas přesčasy příplatky příspěvek směny smlouva SOU stravování školení vhodná výkon vzdělávací kurzy zdarma Zruč životopis anglické automat bar dar dovolené jazyk kolektiv kontrola kov místní místo výkonu práce náplň německé obor obsluha osobní PC PR standard stroj vizuál vizuální výroby vzdělávací kurz