Volné místo ve firmě cargo-partner ČR s.r.o.

Specialista logistiky - junior

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Dobrovíz
Firma cargo-partner ČR s.r.o.
Kategorie Administrativa, zákaznický servis, Doprava, logistika a zásobování, Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice, Disponent / disponentka dopravy
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazyk. znalosti Český jazyk (Expert C2), Anglický jazyk (Pokročilý začátečník A2)
Kontakt Hana Prchalová, zobrazit tel. číslo

O nás

cargo-partner ČR s.r.o.

Jsme soukromý poskytovatel plného rozsahu info-logistických služeb nabízející komplexní portfolio řešení pro leteckou, námořní a pozemní přepravu i skladování. Naše plochá organizační struktura a kultura zplnomocňování nám umožňuje rychlé a efektivní rozhodování, která nám dává náskok před konkurencí.

cargo-partner je přední mezinárodní poskytovatel spedičních a logistických služeb. Obzvláště úspěšní jsme v oblasti mezikontinentálních přeprav. Společnost cargo-partner má hlavní sídlo v Rakousku a působí ve více než 40 zemích světa. V současnosti má celosvětově přes 4000 zaměstnanců a neustále roste a expanduje.

Talentovaným lidem nabízíme možnost získání zkušeností a podporu v nastartování zajímavé kariéry, zkušeným profesionálům potom perspektivní a dobře ohodnocenou pracovní příležitost. Věříme v budování dlouhodobých vztahů a investujeme do neustálého vzdělávání a rozvoje našich zaměstnanců.

Pokud hledáte zajímavou a podnětnou pracovní pozici v inovativní a dynamické mezinárodní společnosti, rádi vás poznáme!

V současné době hledáme pro naši pobočku v Dobrovízi nového kolegu/kolegyni do oddělení logistiky:

Náplň práce:

  • Denní operativa spojená s obsuhou zákazníků, příjmem a výdejem zásilek
  • Koordinace nakládky a vykládky zboží
  • Práce v logistickém informačním systému LOGSPACE (logistické transakce - příjem/výdej)
  • Zákaznický servis, kontakt s řidiči, skladníky a s ostatními kolegy napříč firmou
  • Fakturace
  • Administrativa spojená s pohybem zboží (interní informační systémy)
  • Budování pevných vztahů s dodavateli a zákazníky
  • Týmová spolupráce a spoluodpovědnost za výsledky oddělení

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ/VOŠ vzdělání (v oboru doprava/zasilatelství výhodou), vhodné i pro šikovné absolventy
  • MS Office na uživatelské úrovni
  • Praxe v administrativě (alespoň při studiu)
  • AJ min. na mírně pokročilé úrovni
  • Týmového hráče, orientaci na výsledek
  • Samostatnost, zodpovědnost, pečlivost

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Zázemí stabilní, rodinné spediční společnosti s dlouholetou historií na trhu
  • Individuální přístup k zaměstnancům
  • HPP na dobu neurčitou s 3 měsíční zkušební dobou
  • Nadstandardní balíček firemních benefitů (13. mzda, 5 týdnů dovolené, měsíční prémie a jiné benefity)
  • Odborné zaškolení a podporu v začátcích
  • Pracoviště v Dobrovízi

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Firemní akce Firemní akce
  • Kafetérie Kafetérie
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na vzdělávání Příspěvek na vzdělávání
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
  • Cyclist-friendly office Cyclist-friendly office
  • Parkoviště Parkoviště

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

absolvent administrativa AJ akce benefit benefity Bor den EU hlavní hledám hodnocení HR informační systém interní IT Luže mezinárodní Most možnost mzda na dobu neurčitou náplň práce NDA nové odpovědnost Office ohodnocení partner pec pečlivost práce pracoviště pracovní praxe rozvoj samostatnost sklad SOU specialist specialista společnost společnosti spolupráce stabilní školení v Rakousku vhodné výsledky vzdělání vzdělávání zaměstnanců získání dar dobro doprava dovolené finanční firemní informační informační systémy inovativní kariéry kontakt koordinace kov list logistik měsíční na dobu náplň národní oblast oblasti obor odbor odborné oddělení oprava Ostatní PR pracovní příležitost prémie příležitost přístup řidič servis standard systém systémy talent trh tým uživatel výsledek vztah zákaznický servis zákazník zkušební zkušenost