Volné místo ve firmě Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o.

Prodavač/ka - Český Krumlov (2378)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Český Krumlov
Firma Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu
Min. vzdělání Základní

O nás

Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o.

Jsme největší síť drogerií v Česku. Celkem máme 500 obchodů Teta a 270 těch, které nesou označení Top Drogerie. Zastoupení máme i na Slovensku.

TETA drogerie a lékárny ČR s.r.o. je společnost, která provozuje 500 maloobchodních prodejen zařazených v řetězci TETA drogerie po celé ČR. Počet zaměstnanců v současné době překračuje 1 900 lidí. TETA drogerie a lékárny ČR s.r.o. je dceřiná společnost 100% vlastněná firmou p.k.Solvent s.r.o., která je největším distributorem drogerie v ČR a SR.

Teta přistoupila k druhému plošnému navýšení mezd v letošním roce. Chceme pomoci všem spolupracovníkům se zvládáním zvyšujících se nákladů, proto všem našim lidem od září zvýšíme mzdu o dva tisíce korun (při plném úvazku). Všem spolupracovníkům děkujeme za skvělou práci, kterou odvádí.

Náplň práce:

zajištění přípravy, doplňování zboží k prodeji podle specifikace prodávaného zboží
vystavení a kontrola aktuálních cenovek u jednotlivých výrobků
vedení pokladny, obstarávání hotovostních a bezhotovostních plateb, práce s ceninami
obsluha zákazníků na prodejně dle stanovených standardů společnosti a uzavírání prodejních transakcí
vyřizování dotazů a případných reklamací
kontrola expirací, skladování a dohlížení na zboží a čistotu prodejny
spoluúčast na inventurách zboží

Co od Vás očekáváme:

slušné a příjemné vystupování
spolehlivost a zodpovědnost, schopnost plnit zadané úkoly
dobré komunikační dovednosti
praxe v obchodě výhodou, nikoliv podmínkou, kladný vztah k prodeji
flexibilitu
trestní bezúhonnost
znalost práce na PC
fyzickou zdatnost

Co Vám můžeme nabídnout:

práci na hlavní pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, poté možnost prodloužení na dobu neurčitou
motivační finanční ohodnocení
týden placeného volna nad rámec 4týdenní dovolené
elektronické stravenky v hodnotě 100 Kč/den s příspěvkem zaměstnavatele
příspěvek na nákup zboží a výrazná sleva na veškerý sortiment drogerie a lékárny
zvýhodněný mobilní tarif, i pro rodinné příslušníky
zázemí stabilní a prosperující společnosti, největší na trhu v ČR a SR
propracovaný systém zaškolení
možnost kariérního růstu

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Slevy na firemní zboží Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování

HOBRA - Školník s.r.o., EVROPA realitní kancelář, ČSOB Stavební spořitelna, a.s., Kaufland Česká republika v.o.s., Grafton Recruitment s.r.o., ELNZ s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Rovyna, s.r.o., STAVOKLIMA s.r.o., Derpal Logistic s.r.o., PRVNÍ CHODSKÁ s.r.o., Trenkwalder a.s., Globus ČR, v.o.s., JOBSTART s.r.o., LPP Czech Republic, s.r.o., HS AUTO s.r.o., CellCo, s.r.o., Alpha Supplies s.r.o., B2M.CZ s.r.o., AAA poptávka, s.r.o., Business Aggregator, s.r.o., ERGOTEP, družstvo invalidů, DECATHLON z.s., Tradiční vinaři s.r.o., SAFE LOGIC s.r.o., VAŠE SLUNCE a.s., O2 Czech Republic a.s., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., Pavla Palaugari, UNIOS CB, spol. s r.o., NATALYA Gold s.r.o., K R I S T J A N s.r.o., Bellevue Hotel Services, s.r.o., The Tai Tran, Apodema s.r.o., ČEČETKA s.r.o., ZBLESKZ s.r.o., Xuan Long Nguyen, APRO STORE s.r.o., Pohřební ústav města České Budějovice, příspěvková organizace, Jatka Lišov - Petr Číhal s.r.o., Jihočeská masna, s.r.o., UNI HOBBY, a.s., LIP distribution s.r.o., Thi Hong Vu, UNIONA, s.r.o., GOLD GERBERA s.r.o., KTM Plus s.r.o., Cong Tien Nguyen

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Referent / Referentka, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Nákupčí, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Úvěrový specialista / specialistka, Pekař / Pekařka, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka nákupu, Manažer / manažerka zahraničního obchodu, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Dělník / Dělnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Projektant / Projektantka, Realitní makléř / makléřka, Stavební inženýr / inženýrka, Stavební technik / technička, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Vedoucí týmu / Team leader, Výkonný ředitel / ředitelka, Konstruktér / Konstruktérka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Specialista / specialistka v energetice, Kontrolor / Kontrolorka, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Polygrafický inženýr / inženýrka, Polygrafický technik / technička, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Aranžér / Aranžérka, Přijímací technik / technička

Celá ČR, Český Krumlov, Zubčice, Velešín, Brloh, okres Český Krumlov, Homole, Litvínovice, České Budějovice, Hrdějovice, Římov, okres České Budějovice, Vyšší Brod, Ledenice

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

AJ aktuální Český Krumlov ČR den druh elektro EU hlavní hodnocení IT Krumlov mobil mobilní tarif možnost na dobu neurčitou náplň práce NDA obchodní odpovědnost ohodnocení pec plat práce pracovní pracovní poměr pracovník praxe pro rodinné příslušníky příspěvek reklama růst sklad SOU specifika společnost společnosti stabilní stará stravenky školení tarif týden vedení zaměstnanců zaměstnavatel znalost dané dar dny dovednost dovolené finanční kariérní komunikační komunikační dovednost komunikační dovednosti kontrola mobilní motivační možnost kariérního růstu na dobu na dobu určitou náklad náplň obchod obsluha obsluha zákazníků PC placené poměr pomoc PR prodej prodejní příjemné případ přípravy příslušník rámec rok schopnost standard stav systém trh úkol úkoly volna výraz výše vztah zákazník