Pracovník kontaktního centra

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Pardubice
Firma Teleperformance CZ, a.s.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží, Služby, umění a kultura, Ostatní
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 19.000 – 32.000 Kč

Co od Vás očekáváme:

Hledáme mezi sebe nové kolegy do kontaktního centra s pracovní dobou od Po – Pá (Odpolední směna max 1 týdně a to pouze do 18:00! Víkendy a státní svátky jsou VOLNÉ!)

Náplň práce:

  • Náplní Vaší práce bude kontaktování zákazníků s možností sjednání úrazového pojištění. Dále řešení jednotlivých dotazů a požadavků zákazníků.

Požadujeme

  • Komunikativní osobnost
  • Zkušenosti s prací s lidmi
  • Uživatelskou znalost práce s PC
  • Prodejní dovednosti (výhodou)
  • Zkušenosti z call-center (výhodou)

Nabízíme

  • Jednosměnný provoz
  • Vaše mzda se bude pohybovat od 19 000 do 32 000,– Kč
  • Bonus 15.000,– Kč za doporučení nového kolegy
  • Podpora volného času (možnost pořídit si multi-sport kartu)
  • 5 dní dovolené navíc (celkem 25 dní dovolené)
  • Stravenky
  • Výuku jazyků
  • Více variant spolupráce – hlavní pracovní poměr na plný nebo i zkrácený úvazek, ale i možnost brigády

Své životopisy zasílejte na:
e-mail přes odpovědní formulář

Nebo volejte:
Petr Bača
zobrazit tel. číslo

  • Žebrák
  • Delirest Services s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 3. října
  • Trutnov

HOBRA - Školník s.r.o., EVROPA realitní kancelář, iFORO Group, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., ARAMARK, s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Eco Face s.r.o., Go Digital! s.r.o., Pekařství a cukrářství Sázava s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., UlovDomov.cz s.r.o., M-byt s.r.o., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., Petrlíková Lucie s.r.o., Věra Pietrasová, Česká pošta, s.p., Miroslav Svoboda, 21 Consult Group s.r.o., Info pro lékaře a.s., Grafton Recruitment s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., mBlue Czech, s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Vodovody a kanalizace Pardubice, a.s., PROROZVOZ s.r.o., ForCamping s.r.o., Nefrito laboratories, s.r.o., VIVANTIS a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., NOVIKOVA CZ s.r.o., Dopravní podnik města Pardubic a.s., Východočeské muzeum v Pardubicích, AUTO DRYML a.s., RADOM, s.r.o., Josef Novotný, MARPRO s.r.o., TRIPA s.r.o., Foxconn European Manufacturing Services s.r.o., FANDA, společnost s ručením omezeným (zkr. spol. s r.o. nebo s.r.o.), GABMI s.r.o., PETRA Havarijní s.r.o., Ngoc Tuan Pham, Principio s.r.o., MADEK s.r.o., PNEUMATIKY DRBOUT s.r.o., XU RI s.r.o., SOFIKO s.r.o., BOHÁČ Milan s.r.o., AUTIO s.r.o., Pneutip s.r.o., KOVOMASTER s.r.o., VsTgrup s.r.o., LARSGROUP s.r.o., Minh Nguyen, s.r.o., Berzan Leon s.r.o., Družstvo MOLDGROUP, ISTVAN STAV s.r.o., FUTSAL PUBLIC a.s., Surathany s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Analytik / analytička obchodu, Fakturant / Fakturantka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční analytik / analytička, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Finanční kontroling, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Specialista / specialistka v pojišťovnictví, Účetní, Úvěrový specialista / specialistka, Barista / Baristka, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Obsluha lidí, Provozní / F&B Manager, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Bednař a obalovač / Bednařka a obalovačka, Čalouník / Čalounice, Truhlář / Truhlářka, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Oblastní manažer / manažerka, Provozní manažer / manažerka, Výkonný ředitel / ředitelka, Autolakýrník / Autolakýrnice, Lakýrník / Lakýrnice, Technik / technička ve strojírenství, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Finanční specialista / specialistka

Celá ČR, Pardubice, Chrudim, Mikulovice, okres Pardubice

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout.

bonus hlavní hledám IT možnost mzda náplň práce nové podpora pojištění práce pracovní pracovní poměr pracovník SOU spolupráce sport stravenky úraz úvazek víkend zkrácený úvazek zkušenosti znalost životopis brigády centra dovednost dovolené jazyk jednání kontakt náplň navíc osobnost PC poměr PR prodej prodejní řešení směna svátky uživatel zákazník zkušenost