Volné místo ve firmě Grafton Recruitment s.r.o.

Specialista Nákupu | Svitavsko

Lokalita Litomyšl
Firma Grafton Recruitment s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Obchod, nákup a prodej zboží, Nákupčí
Min. vzdělání Základní

O nás

Grafton Recruitment s.r.o.

Jsme personální agentura, předním poskytovatelem řešení pro nábor, talent management a lidské zdroje s více než 30 lety zkušeností, a jako takoví jsme jednou z největších nezávislých společností v Evropě.

Naši lidé se řídí instinktem a vždy hledají inovativní a individuální řešení pro klienty a jejich výzvy v oblasti talent managementu, se kterými se denně na trhu setkávají.

Umíš nakupovat strategicky a komunikuješ v AJ?

Pro úspěšnou společnost, která se ve svém oboru řadí mezi přední výrobce na evropském trhu, hledáme kandidáta do oddělení nákupu.

Realizujte se v oblasti designu!

Náplň práce:

  • tvorba nákupní strategie
  • správa nákupních podmínek
  • komunikace s tuzemskem i zahraničím
  • vyhledávání nových příležitostí v nákupu a vyjednávání s dodavateli
  • zastřešení výrobních materiálových vstupů
  • spolupráce s ostatními odděleními

POŽADAVKY:

  • SŠ vzdělání (technického směru výhodou)
  • praxe v oblasti nákupu
  • komunikativní AJ
  • velmi dobrá znalost práce na PC
  • komunikativnost, přesnost a samostatnost

Preferujeme nástup IHNED.

BENEFITY:

  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • roční bonusová složka
  • zázemí moderní společnosti
  • působnost v oblasti nejmodernějších technologií
  • příspěvky na kulturní služby a jazykové kurzy
  • příspěvky na stravování
  • výhodná volání

  • Svitavy
  • Schaeffler Production CZ s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 27. března
  • Žamberk
  • Šmídl Provozní Holding s.r.o.
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
Zveřejněno: 25. března
  • Hrochův Týnec
  • NIKA Logistics a.s.
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Sickdays
  • Lékařská péče
  • Kafetérie
  • Dobruška
  • Lukáš Romanowski
  • 40 000 – 43 500 Kč
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Parkoviště
Zveřejněno: 7. července
  • Běchovice, Praha
  • Kateřina Martinčeková
    Benefity:
  • Kafetérie
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 27. září
  • Mladá Boleslav
  • Lucie Císařová
  • 35 000 – 50 000 Kč
    Benefity:
Zveřejněno: 3. listopadu
  • Třebíč
  • Hečsková Markéta
  • 37 000 Kč
Zveřejněno: 10. července
  • Bílovec
  • Tesarčíková Lucie
  • do 150 Kč / hod
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 17. července
  • Nové Hrady, České Budějovice
  • Pudivítrová Jitka
  • Praha
  • Vojtíšková Karolína
  • 60 000 Kč
Zveřejněno: 7. srpna
  • Beroun
  • Alo Amina
  • 50 000 Kč

HOBRA - Školník s.r.o., JMB Aircraft s.r.o., EVROPA realitní kancelář, Pekařství a cukrářství Sázava s.r.o., ACARA PRAHA, s.r.o., SANITINO s.r.o., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., Personal fabric - agentura práce, a.s., Šmídl s.r.o., LPP Czech Republic, s.r.o., Expedo s.r.o., RKO GROUP a.s., SH Job Partners s.r.o., PK ham spol. s r.o., COMPOSITE COMPONENTS a.s., Česká spořitelna, a.s., Manuvia, a. s., organizační složka, TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o., Schaeffler Production CZ s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., Správa železnic, státní organizace, IZOMAT stavebniny s.r.o., STATING s.r.o., TTV spedice spol. s r.o., AUTOROZVODY s.r.o., TextilEco a.s., ManpowerGroup s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., AC Jobs, s.r.o., C.S.CARGO a.s., NOVPLASTA CZ, s.r.o., EUROBIT - čerpací stanice s.r.o., VIVANTIS a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., PERFO LINEA a.s., Grafton Recruitment s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., INTERMONT s.r.o., Letoplast s.r.o., iFORO Group, s.r.o., ARAMARK, s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Eco Face s.r.o., Go Digital! s.r.o., H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., UlovDomov.cz s.r.o., M-byt s.r.o., Petrlíková Lucie s.r.o., Věra Pietrasová, Česká pošta, s.p., Miroslav Svoboda, 21 Consult Group s.r.o., Info pro lékaře a.s., Advantage Consulting, s.r.o., mBlue Czech, s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., PROROZVOZ s.r.o., Explosia a.s., ForCamping s.r.o., Nefrito laboratories, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Fakturant / Fakturantka, Office manager, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Dispečer / Dispečerka, Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Mechanik / Mechanička, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Závozník / Závoznice, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Úvěrový specialista / specialistka, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, Modelář / Modelářka, Truhlář / Truhlářka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Přípravář / Přípravářka, Rozpočtář / Rozpočtářka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Vedoucí týmu / Team leader, Výkonný ředitel / ředitelka, Automechanik / Automechanička, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka výroby, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektrikář / Elektrikářka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně

Celá ČR, Choceň, Litomyšl, Česká Třebová, Vysoké Mýto, Svitavy, Letohrad, Žamberk, Svratka, Vamberk, Moravská Třebová, Kostelec nad Orlicí, Moravany, okres Pardubice, Dolní Roveň, Hrochův Týnec, Hlinsko, okres Chrudim, Holice, Rychnov nad Kněžnou, Týniště nad Orlicí, Tuněchody, Slatiňany, Nasavrky, okres Chrudim, Trhová Kamenice, Chrudim, Kvasiny, Nové Město na Moravě, Krucemburk, Králíky, okres Ústí nad Orlicí, Zábřeh, Letovice, Pardubice

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Sezónní práce nejsou jen pro studenty nebo nezaměstnané, zajímavě si můžete přivydělat i při svém zaměstnání. Podíváme se na nabídky sezónních prací v Česku i v zahraničí.

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Státní úřad inspekce práce provádí pravidelné plánované kontroly i kontroly na základě podnětů od zaměstnanců, aby zjistil, jaký je skutečný stav v prověřované oblasti, a v případě zjištění nějakého pochybení má pravomoc nařídit zaměstnavateli pochybení odstranit. Zjistěte, jak probíhá kontrola inspekce práce, jaké mohou být pokuty a za co zaměstnavatelé pokuty nejčastěji dostávají.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Pojďme společně zjistit, kdo je technickohospodářský pracovník, jaké typicky vykonává činnosti a jak je za svou práci ohodnocen.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Práce v noci je specificky upravena v zákoníku práce a ukládá vašemu zaměstnavateli řadu povinností. Právnickou řeč jsme pro vás zlidštili a zjistíte, co to je práce v noci, jaká je minimální výše příplatku za práci v noci, jak musí váš zaměstnavatel upravit pracoviště a kdo nesmí práci v noci vykonávat.

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Práva a povinnosti zaměstnanců a zaměstnavatele upravuje zákoník práce. Dozvíte se, jaké jsou povinnosti zaměstnance podle zákoníku práce, jaká jsou jeho práva, a jaké povinnosti má zaměstnanec vůči svému zaměstnavateli.

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Poradíme vám, jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele, který vám například nevyplácí vaši mzdu nebo odstupné. Máte dvě možnosti, jak své peníze získat zpět. V článku najdete i vzor insolvenčního návrhu.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce, na co máte nárok? Jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním? Na vše vám odpovíme!

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Jsme lidé, máme rozdílné povahy, přístupy, způsob komunikace, zájmy a mnoho dalšího. Hranice mezi legrací a šikanou je často velmi tenká; co je pro jednoho zábava, může být pro jiného ponižující nebo nepříjemné. Z důvodu různosti vzniká prostředí, které nahrává šikaně. Povíme si, co to je šikana v práci, jaké jsou druhy šikany na pracovišti, jak se bránit, co dělat, když jste svědkem. Závěrem si řekneme, jak každý z nás může šikaně zabránit.

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

AJ benefit benefity bonus Bor hledám hodnocení HR IT kandidát komunikace kurz kurzy Most náplň práce ohodnocení pec práce práva praxe samostatnost specialist specialista společnost společnosti spolupráce správa strategie stravování vyjednávání vzdělání zahraničí znalost design jazyk kov kulturní list materiál mzdové náplň oblast oblasti obor oddělení Ostatní PC PR příležitost příspěvky roční řešení služby technické technolog trh tvorba výrobní