Elektrotechnik/Operátor výroby s platnou vyhlášku 50/1978 Sb

Lanškroun
25.000 – 40.000 Kč
Plný úvazek
Smluvní vztah
Jazykové znalosti
Český jazyk (Pokročilý B2)
Minimální vzdělání
Odborné vyučení bez maturity
Vhodné také pro

O nás

Česká společnost VNT electronics s.r.o. s 20-ti letou tradicí v oblasti elektroniky. Vyvíjíme a vyrábíme elektronické obojky pro psy a generátory pro elektrické ohradníky jako jediní v České republice.

Co bude pracovní náplní?

  • opravy elektronických výrobků (desek plošných spojů)
  • testování opravených DPS

Co požadujeme?

  • platnou vyhlášku 50/1978 Sbc - vyšší budou vaší výhodou
  • SOU nebo ÚSO v oboru elektro (nejlépe slaboproud) – vhodné i pro absolventy
  • samostatnost, spolehlivost a odpovědný pečlivý přístup k práci
  • ochotu a snahu učit se novým věcem

Co nabízíme?

  • mzda 25 000 - 40 000 Kč
  • moderní pracovní prostředí v přátelském kolektivu
  • práci ve stabilní, ryze české firmě s unikátními výrobky
  • osobní i profesní růst
  • jednosměnný provoz
  • 4 týdny dovolené + 5 dní sick days
  • stravenkový paušál a příspěvek na dojíždění
  • motivační systém odměňování a benefitů
  • nástup možný ihned

Benefity

  • Sickdays
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Přátelské prostředí

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

SKLÁRNY MORAVIA, akciová společnost | SKLÁRNY MORAVIA, akciová… | Úsobrno Úsobrno
  • 44 000 – 49 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 22. srpna
SPORT CAFE, s.r.o. | SPORT CAFE, s.r.o. | Hradec Králové Hradec Králové
  • 40 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 31. března
Manuvia GreatWork s.r.o. | Manuvia GreatWork s.r.o. | Kámen, Pelhřimov Kámen, Pelhřimov
  • 19 000 – 22 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 31. března
PHATEC s.r.o. | PHATEC s.r.o. | Litomyšl Litomyšl
  • 35 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 31. března
JOB spectrum s.r.o. | JOB spectrum s.r.o. | Chomutov Chomutov
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 31. března

Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Jobs Contact Personal, s.r.o., SIMIX GROUP s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Josef Škrkoň - Techplast, a.s., Personal fabric - agentura práce, a.s., ManpowerGroup s.r.o., Elektro Minář s.r.o., TDK Electronics s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., JOBSTART s.r.o., SKLÁRNY MORAVIA, akciová společnost

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Seřizovač / seřizovačka strojů, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Údržbář / Údržbářka, Konstruktér / Konstruktérka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Opravář / Opravářka, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Technik / technička v energetice, Servisní technik / technička, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektroprojektant / Elektroprojektantka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Montážník / montážnice, Projektant / Projektantka, Revizní technik / technička, Specialista / specialistka kvality, Elektronik / Elektronička, Technik / technička automatizace, Elektrokonstruktér / Elektrokonstruktérka, Technik / technička kvality, Vývojový inženýr / inženýrka

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Boskovice, Holice, Choceň, Rychnov nad Kněžnou, Česká Třebová, Svitavy, Vysoké Mýto, Zábřeh, Šumperk, Drnovice, okres Blansko, Bystřice nad Pernštejnem, Úsobrno

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Když se řekne "sdílené pracovní místo", možná si představíte dvě osoby, které se přetahují o jedno kancelářské křeslo. Ve skutečnosti jde o model, který se rychle stává populárním v mnoha firmách a může být skvělou volbou pro zaměstnavatele i zaměstnance. Pojďme si říct, co to je a jak sdílené pracovní místo mění pracovní trh.

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Letní vlna veder přinesla na stavbách, ve skladech i v gastronomii hned několik hlášených kolapsů z přehřátí. Navzdory opakovaným varováním zůstává nejčastějším prohřeškem to, že firmy sice tuší riziko, ale povinné teplotní limity, bezpečnostní přestávky a pitný režim nehlídají systematicky. Portál JenPráce.cz proto připravil přehled, co zákon vyžaduje a na jakých místech podniky nejčastěji chybují.

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Hledáte novou práci a přemýšlíte, kam se vydat? Možnosti jsou dvě – komorní atmosféra menší firmy, nebo stabilita a struktura korporátu. Každé prostředí má svá specifika, a to, co jednomu vyhovuje, může být pro druhého noční můra. Pojďme se na to podívat zblízka a zjistit, která varianta je pro vás ta pravá!

Tykání na pracovišti

Tykání na pracovišti

Po vstupu zahraničních společností na český trh se rozmohl “nešvar” tykání v práci. Cílem je, aby se všichni zaměstnanci ve společnosti cítili rovnocenní, bez ohledu na to, na jaké pozici pracují. Pojďme se podívat na výhody a nevýhody tykání na pracovišti. Ukážeme vám také, kdo nabízí tykání v práci, a jak se zachovat, pokud si s kolegy zatím tykat nechcete.

Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

VYHRAJ 1 000 Kč!

Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

JDU HODNOTIT