Hledáme lidem práci Manpower

Obchodní reprezentant - kosmetika/kadeřnictví

Lokalita Kolín
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Marketing, reklama, média a PR, Obchod, nákup a prodej zboží
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 35.000 – 45.000 Kč

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Popis pozice:

Baví Vás beauty svět a v oblasti péče o pleť, pokožku a vlasy jste jako ryba ve vodě? Máte už nějakou tu obchodní zkušenost a preferujete práci "v terénu" před kancelářskou nudou? Jste komunikativní a organizační typ, který si dokáže naplánovat pracovní den sám za sebe? Pak hledáme právě Vás!

Hledáme obchodního reprezentanta, který bude pečovat o zákazníky v regionu Nymburk/Kolín/Kutná Hora a dále směrem do východních Čech (HK, Náchod, Pardubice, Ústí nad Orlicí, atd.)

Náplň práce:

  • péče o stávající zákazníky z řad kosmetických a kadeřnických studií
  • vyhledávání nových příležitostí
  • osobní návštěvy u zákazníků, prezentace novinek a akcí
  • obchodní a marketingová podpora zákazníkům
  • zpracování příslušné administrativy

Profil kandidáta:

  • SŠ vzdělání
  • zájem o beauty obor, kultivovaný vzhled
  • zkušenosti s obchodní činností v terénu
  • dobré prezentační a komunikační schopnosti
  • organizační a plánovací dovednosti
  • schopnost samostatné práce
  • řp. B - aktivní řidič

Nabízíme:

  • práci na hlavní pracovní poměr
  • fixní mzdu v rozmezí 35 - 40.000Kč
  • propracovaný systém obchodních bonusů
  • 5 týdnů dovolené
  • tablet a mobilní telefon
  • automobil i k soukromému využívání

Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Služební auto Služební auto

  • Uhlířské Janovice
  • Junior market s.r.o.
  • 24 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště
Zveřejněno: 23. dubna
  • České Velenice
  • Van Tien Dang
  • 20 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 23. ledna
  • Blansko
  • M+H, Míča a Harašta s.r.o.
  • 30 000 – 40 000 Kč
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Sickdays
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Příspěvek na sport
Zveřejněno: 18. července
  • Kutná Hora
  • Czech holiday center, s.r.o.
  • 15 000 – 37 700 Kč
Zveřejněno: 20. ledna
  • Olomouc
  • Lékárna AVE s.r.o.
  • 30 000 – 70 000 Kč
    Benefity:
  • Sickdays
  • Kariérní růst
  • Vzdělávací kurzy
  • Zaměstnanecké akcie
  • Příspěvek na volný čas
Zveřejněno: 28. května
  • Třinec
  • Sonepar Česká republika spol. s r.o.
  • 15 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 18. února
  • Krnov
  • LogiCall Česká republika, s.r.o.
  • 20 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 12. ledna
  • Vršovice, Praha
  • Home Credit a.s.
  • 24 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 25. března
  • Krč, Praha
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 17. ledna
  • Brno
  • BONUMO CBD s.r.o.
  • 30 000 – 80 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Relax zóna
Zveřejněno: 10. listopadu
  • Nové Město, Praha
  • Royal Beauty & Spa s.r.o.
  • od 25 000 Kč
  • Hradec Králové
  • SPORT CAFE, s.r.o.
  • 40 000 – 50 000 Kč
    Benefity:
Zveřejněno: 31. března
  • Český Brod
  • MIMO BOHEMIA, a.s.
Zveřejněno: 1. dubna
  • Česká Třebová
  • CFS Česká Třebová s.r.o.
  • 26 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 4. března
  • Liberec
  • Porto MMXVII s.r.o.
  • 50 000 – 100 000 Kč

OBI Česká republika s.r.o., Česká pošta, s.p., ManpowerGroup s.r.o., Comac jobs s.r.o., AULO MJCZ s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., EVROPA realitní kancelář, Rex Concepts BK Czech s.r.o., ARAMARK, s.r.o., McDonald`s ČR spol. s r.o., PK ham spol. s r.o., Crocodille ČR, Junior market s.r.o., SAFE LOGIC s.r.o., BARTON Market servis, s.r.o., Beskydské uzeniny, a.s., Karma Český Brod a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Fakturant / Fakturantka, Bankovní pracovník / pracovnice, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Likvidátor / likvidátorka škod, Makléř / Makléřka, Odborný asistent / asistentka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Barista / Baristka, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Manager, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Provozní / F&B Manager, Account Manager / Key Account Manager, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Masér / Masérka, Sociální pracovník / pracovnice, Terapeut / Terapeutka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Obchodní ředitel / ředitelka (CSO), Obchodní manažer / manažerka, Oblastní ředitel / ředitelka, Produktový manažer / manažerka, Provozní manažer / manažerka, Personální manažer / manažerka, Výkonný ředitel / ředitelka, Kontrolor / kontrolorka kvality, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně

Kolín, Celá ČR, Vrbová Lhota, Pečky, Žiželice, okres Kolín, Uhlířské Janovice, Sadská, Nymburk, Městec Králové, Český Brod

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout. Ukážeme vám, jaký je rozdíl mezi nárokovou a nenárokovou částí mzdy, a také jaké jsou nejčastější formy vyplácení mzdy.

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

AJ auto automobil bonus Bor činnost den hlavní hledám hora HR inzerát inzeráty IT kancelář kandidát Kolín Kutná Hora marketing místa mobil Most nabídka nad Orlicí Náchod náplň práce Nymburk obchodní Pardubice péče plán podpora postup pozice práce pracovní pracovní den pracovní místa pracovní poměr reprezentant SOU společnost společnosti telefon uchazeč Ústí nad Orlicí vyšší vzdělání zkušenosti dovednost dovolené komunikační mobilní náplň obchod oblast oblasti obor osobní poměr PR prezentace profi příležitost případ přístup region řidič schopnost schopnosti systém volná pracovní místa zájem zákazník zkušenost