Hledáme lidem práci Manpower

LEADER INTERNÍ LOGISTIKY | Ostrava

Lokalita Ostrava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáte pozici na oddělení interní logistiky? Máte praxi s vedením lidí a hovoříte anglicky? Pak mám pro vás zajímavou pozici VEDOUCÍHO, který bude vést menší tým v automotive závodě. Můžete se těšit na atraktivní mzdu, 13.plat a další benefity!

Popis pozice:

  • Vedení menšího týmu lidí
  • Zodpovědnost a koordinace materiálových toků mezi skladem a výrobou
  • Neustálé zlepšování efektivity interních logistických postupů a procesů
  • Zodpovědnost za technologie využívané v logistice
  • Kontrola a dohled nad dodržováním pracovních postupů
  • Plánování pravdilných školení kolegům
  • Spolupráce také s externími dodavateli logistických služeb
  • Evidence nákladů, přehled o ekonomice oddělení
  • Optimalizace a vytváření nových logistických layoutů

Profil kandidáta:

  • Praxe na obdobné pozici - znalost logistických toků na interní logistice (v automotive výhodou)
  • Zkušenost s vedením lidí
  • Komunikativní znalsot AJ (B2)
  • Znalost nástrojů štíhlé výroby (lean management)

Nabízíme:

  • Příjemné pracovní prostředí
  • Atraktivní mzda
  • 13.plat
  • Flexibilní pracovní doba
  • Penzijní připojištění
  • Stravenky
  • Cafeterie
  • Kurzy cizích jazyků
  • Teambuildingy
  • Dobrá dostuponost MHD

  • Ostrava
  • POSPIECH SD, s.r.o.
  • 40 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 23. dubna
  • Ostrava
  • Radim Glonek s.r.o.
  • 35 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 15. dubna
  • Ostrava
  • Dookan Technologies s.r.o.
  • od 23 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 11. dubna
  • Ostrava
  • KAŠ - spol. s r. o.
  • od 55 000 Kč
Zveřejněno: 9. dubna
  • Ostrava
  • JOB FACTORY s.r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 8. dubna
  • Ostrava
  • DOLOPA Trans s.r.o.
  • 26 000 – 31 000 Kč
Zveřejněno: 5. dubna
  • Ostrava
  • CUBITrans CZ s.r.o.
  • 37 000 – 43 000 Kč
Zveřejněno: 4. dubna
  • Ostrava
  • Express Freight TRANSPORT s.r.o.
  • od 65 000 Kč
Zveřejněno: 27. března
  • Ostrava
  • Traťová strojní společnost, a.s.
Zveřejněno: 12. března
  • Ostrava
  • 28 000 – 32 000 Kč
Zveřejněno: 11. března
  • Ostrava
  • VÍTKOVICE HAMMERING a.s.
  • 29 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 27. února
  • Petřvald, Karviná
  • Ptáček TRANSPORT s.r.o.
  • 22 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 19. února
  • Děhylov
  • OSMANČÍK TRANSPORT s.r.o.
  • od 50 000 Kč
  • Děhylov
  • od 40 000 Kč
  • Stará Paka
  • Lohmann & Rauscher, s.r.o.
Zveřejněno: 17. listopadu
  • Ostrava
  • PORFIX CZ a.s.
  • 37 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 2. května
  • Solnice
  • Adient Czech Republic s.r.o.
  • 40 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 23. února
  • Otrokovice
  • Technické služby Otrokovice s.r.o.
  • od 20 000 Kč
Zveřejněno: 2. července
  • Lovosice
  • RAF STAVBY s.r.o.
  • od 20 313 Kč
Zveřejněno: 3. července
  • Špindlerův Mlýn
  • HARMONY CLUB HOTELY, a.s.
  • 30 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 1. srpna

Grafton Recruitment s.r.o., Comac jobs s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., LKQ CZ s.r.o., Machinery & Steel Pact a.s., CRI ameba.eu, s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Etimos Human s.r.o., O.K. solution, s.r.o., POSPIECH SD, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Pragolematik s.r.o., Granex Autodíly, Krajské ředitelství policie Moravskoslezského kraje, Autodoprava Stuchlý, s.r.o., Auto Tichý s.r.o., RAVEN CZ a.s., GASTRO - MENU EXPRESS a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., DOSI Transport s.r.o., V-NASS, a.s., Easy Logistics, s.r.o., STEP Trans s.r.o., Radim Glonek s.r.o., Dookan Technologies s.r.o., KAŠ - spol. s r. o., JOB FACTORY s.r.o., DOLOPA Trans s.r.o., Melon s.r.o., CUBITrans CZ s.r.o., SACHS TRANS CZ s.r.o., VYKRUT zahradní služby a.s., Fast & Secure Transport s.r.o., Express Freight TRANSPORT s.r.o., LP Okno - Trans s.r.o., WECKO sanitární technika s.r.o., Traťová strojní společnost, a.s., ADIC Bohemia s.r.o., X - servis park s.r.o., VÍTKOVICE HAMMERING a.s., KOLOČAVA trans s.r.o., VENBAU Profi s.r.o., STASPO, spol. s r.o., Ptáček TRANSPORT s.r.o., J SPED, s.r.o., LABAMO s.r.o., Green Energy Origin Czech s.r.o., DOUBRAVAN CAR s.r.o., Tomáš Horsinka, OSMANČÍK TRANSPORT s.r.o., INTRAFOR LOGISTICS s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice, Referent / Referentka, Vedoucí týmu / Team leader, Balení zásilek, Dispečer / Dispečerka, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Jeřábník / Jeřábnice, Manažer / manažerka logistiky, Mechanik / Mechanička, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Specialista / specialistka plánování, Taxikář / Taxikářka, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, HR specialista / specialistka, Trenér / Trenérka, Školitel / Školitelka, Pracovník / pracovnice ve službách, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Policista / Policistka, Úředník / Úřednice, Potravinářský dělník / dělnice, Operátor / operátorka tiskařských strojů

Ostrava, Bohumín, Petřvald, okres Karviná, Markvartovice, Orlová, Hlučín, Děhylov

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Odbory - proč a jak je založit

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

AJ anglicky auto benefit benefity den doba dodržování ekonom EU evidence flexibilní interní IT kandidát kurz kurzy Luže management mzda náplň práce nová odpovědnost Ostrava penzijní připojištění plán plánování plat pojištění postup pozice práce pracovní pracovní doba pracovní prostředí praxe prostředí připojištění sklad spolupráce stravenky školení teambuilding technologie vedení znalost cafeterie externí jazyk kontrola koordinace logistik materiál náklad náplň nástroj oddělení penzijní PR proces procesů profi příjemné příjemné pracovní prostředí stroj technolog tým výroby závod zkušenost