Samostatná / Hlavní účetní

Lokalita Písek
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Marie Valentová, zobrazit tel. číslo

Na pozici Samostatné účetní do výrobní společnosti hledáme vhodného kandidáta/ku.

Popis pozice:

  • Zpracování interních účetních dokladu v rámci finančního účetnictví
  • Účtování bank, režijních, skladových faktur a celních daňových dokladů
  • Spolupráce při platbách v elektronickém bankovnictví
  • Fakturace výrobků a služeb
  • Sestavení účetní závěrky a zpracování dokladové inventury účtů
  • Příprava podkladů pro auditory a zodpovědnost za účetní audit, včetně tvorby Výroční zprávy a Zprávy o vztazích
  • Měsíčně přiznání DPH, KH, SH a srážková daň PO
  • Ročně příprava přiznání daně z příjmu právnických osob ve spolupráci s externím auditorem

Profil kandidáta:

  • Ekonomické vzdělání SŠ nebo VŠ
  • Znalost podvojného účetnictví a daňové legislativy
  • Praxi v účetnictví min. 5 let
  • Znalost angličtiny min. A2/B1
  • Znalost SAP výhodou

Nabízíme:

  • Dlouhodobé uplatnění ve stabilní výrobní společnosti
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost home office
  • Motivační mzdové ohodnocení odpovídající zkušenostem
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na dojíždění
  • Dotované stravování
  • Cafeterie

Máte zájem o tuto nabídku?