Hledáme lidem práci Manpower

Autoelektrikář - náborový příspěvek

Lokalita Paskov
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Do úspěšné firmy s více než 25 letou tradicí v prodeji a servisu nákladních vozidel hledáme další šikovné autoelektrikáře. Přispějte k úspěchu svými schopnostmi i Vy.

Popis pozice:

  • práce na svěřených zakázkách při opravách nákladních a přípojných vozidel
  • spolupráce s přijímacím technikem servisu na průběhu opravy
  • jedná se provádění servisních prací
  • práce ve směnném provozu (6:00-14:15,12:45-21:00)

Profil kandidáta:

  • vyučení v oboru automechanik nebo praxe v opravách automobilů (možno i absolvent SOU, ISŠA)
  • znalost problematiky nákladních vozidel výhodou
  • řidičský průkaz: sk. B nutný, C+E+D – výhodou
  • pracovitost, cílevědomost a zájem zdokonalovat v oboru

Nabízíme:

  • HPP, kmen
  • náborový příspěvek
  • motivující mzdové ohodnocení, odměny za dosažené výsledky
  • pracovní prostředí s nejmodernějším technickým vybavením, přidělení osobního nářadí
  • školení dle standardů společnosti
  • čištění pracovních oděvů zajišťuje firma
  • příspěvek na stravné a penzijní pojištění, týden dovolené navíc po zapracování
  • nástup možný ihned

Zaujala Vás tato nabídka? Pak nepropásněte tuto jedinečnou příležist a zašlete nám Váš životopis. Těšíme se na Vás ?

  • Frýdek-Místek
  • Trenkwalder a.s.
  • 25 500 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 18. dubna
  • Ostrava
  • KLIM cars s.r.o.
  • 30 000 – 65 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Ostrava
  • POSPIECH SD, s.r.o.
  • 40 000 Kč
Zveřejněno: 16. dubna
  • Ostrava
  • ČESKÉ PLOTY, s.r.o.
Zveřejněno: 15. dubna
  • Havířov
  • Technické služby Havířov a.s.
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Zvýhodněné půjčky
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Závodní stravování
  • Lovosice
  • RAF STAVBY s.r.o.
  • od 20 313 Kč
Zveřejněno: 3. července
  • Špindlerův Mlýn
  • HARMONY CLUB HOTELY, a.s.
  • 30 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 1. srpna

Comac jobs s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., Trenkwalder a.s., Pragolematik s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., Autodoprava Stuchlý, s.r.o., Etimos Human s.r.o., Auto Tichý s.r.o., RAVEN CZ a.s., ManpowerGroup s.r.o., GASTRO - MENU EXPRESS a.s., Ollies dorty s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., KLIM cars s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Machinery & Steel Pact a.s., Advantage Consulting, s.r.o., O.K. solution, s.r.o., POSPIECH SD, s.r.o., Granex Autodíly, ČESKÉ PLOTY, s.r.o., Krajské ředitelství policie Moravskoslezského kraje, Česká pošta, s.p., PLAKOR CZECH s.r.o., CHB LOGISTICS s.r.o., Globus ČR, v.o.s., Technické služby Havířov a.s., RenoServices, s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., BATZ CZECH, s.r.o., AMES s.r.o., TATRA TRUCKS a.s., Manuvia, a. s., organizační složka, Erich Jaeger, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Manuvia Valašské Meziříčí, DOSI Transport s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice, Referent / Referentka, Vedoucí týmu / Team leader, Balení zásilek, Dispečer / Dispečerka, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Koordinátor / Koordinátorka, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Mechanik / Mechanička, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Specialista / specialistka plánování, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, HR specialista / specialistka, Trenér / Trenérka, Školitel / Školitelka, Pracovník / pracovnice ve službách, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Strojník / Strojnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Policista / Policistka, Potravinářský dělník / dělnice, Operátor / operátorka tiskařských strojů

Nový Jičín, Frýdek-Místek, Ostrava, Jistebník, Mošnov, Nošovice, Havířov, Klimkovice, Bravantice, Studénka, Frýdlant nad Ostravicí, Sedlnice, Kopřivnice, Bohumín, Karviná

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

absolvent AJ auto autoelektrikář automechanik automobil Bor cíle den dění elektrikář firma hledám hodnocení IT kandidát mobil Most nabídka nábor náplň práce NDA oděv odměny ohodnocení pojištění pozice práce pracovní pracovní prostředí praxe prostředí příspěvek SOU společnost společnosti spolupráce stravné školení technik týden týden dovolené navíc výsledky vyučení v oboru znalost životopis cíl dar dovolené firmy kov mzdové náborový náklad náplň navíc obor opravy osobní penzijní penzijní pojištění PR prodej profi přidělení řidič servis schopnost standard technický vybavení vyučení zájem