Hledáme lidem práci Manpower

Oracle DB Administrator - Praha

Lokalita Praha
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Informační systémy a technologie

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Do you think that working in a bank is quite boring? Let us change your mind – we combine a variety of company benefits, further career development opportunities, and a company philosophy that emphasizes work-life balance.

Want to see for yourself? Join us as an IT Engineer – DB Administrator! This position plays an important part in the technical aspects of designing, testing, operating, and improving IT services and is responsible for the technical management of DB technologies.

→ In our Tech Stack ←

Oracle RDBMS, Maria DB/MySQL, Casandra DB, Jira, PL/SQL/T-SQL, Solaris, Linux, Windows

Popis pozice:

  • responsibility for the performance, integrity, and security of databases in production and non-production environments
  • planning, installation, design, development, and testing of databases, as well as their troubleshooting
  • provisioning of data security and database patch management
  • user access permissions and privileges control
  • developing, managing, and testing data backup and recovery plans
  • 2nd level support provision (Incident Management) for database systems

Profil kandidáta:

  • database management experiences
  • familiarity with main data manipulation languages and the principles of database design
  • relevant knowledge of Solaris, Linux, Windows
  • Data Guard knowledge – setup and administration
  • essential SQL (PL/SQL/T-SQL) programming and Shell scripting knowledge

NICE TO HAVE

  • knowledge of NO SQL DB engines
  • knowledge of ITIL principles
  • JIRA experience

Nabízíme:

  • education support and future career development
  • annual bonuses
  • cell phone and notebook
  • flexible start/end of working hours
  • 20 days of vacation plus financial contribution
  • 10 relax days
  • 100 CZK meal vouchers and Cafeteria system
  • contribution to pension scheme and life insurance
  • contribution to leisure time/sport/culture activities
  • occasional work from home
  • education allowance
  • discount on company products / services
  • relaxed team spirit and many common company events
  • cosy working environment with refreshments on workplace
  • background of the international banking group

Benefity

  • Sickdays Sickdays
  • Kafetérie Kafetérie
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování

  • Praha
  • JISTU recruitment s.r.o.
  • 40 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 15. dubna
  • Praha
    Benefity:
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na stravování
  • Praha
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Pružná pracovní doba
Zveřejněno: 12. dubna
  • Nové Město, Praha
  • Ministerstvo práce a sociálních věcí
  • 27 250 – 40 740 Kč
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Sickdays
  • Občerstvení na pracovišti
  • Masáže na pracovišti
  • Firemní školka
  • Králův Dvůr
  • RGT s.r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 3. ledna

PPL CZ s.r.o., mBlue Czech, s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., ALPHA FLIGHT a.s., Jobs Contact Personal, s.r.o., Česká spořitelna, a.s., JISTU recruitment s.r.o., Globus ČR, v.o.s., Advantage Consulting, s.r.o., Alternetivo s.r.o., Drafted.gg s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Railway Restaurant Prague s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, ČESKÁ TELEVIZE, Věra Pietrasová, SmartResearch s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Mardorm Consult s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., Compact - Service s.r.o., PFX s.r.o., Ministerstvo práce a sociálních věcí

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Analytik / analytička obchodu, Fakturant / Fakturantka, Referent / Referentka, Správce / Správkyně, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Finanční analytik / analytička, Analytik / analytička IT, Data Scientist, Konzultant / konzultantka IT, Návrhář / návrhářka procesů, Programátor / Programátorka, Solutions Architect, Specialista / specialistka IT, Specialista / specialistka operačních systémů, Správce / správkyně IT, Systémový inženýr / inženýrka, Technik / technička IT, Tester, UX designer, Vývojář / Vývojářka, Webmaster, Marketingový asistent / asistentka, Marketingový specialista / specialistka, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Vedoucí obchodu, Pracovník / pracovnice ve službách, Producent / Producentka, Obchodní manažer / manažerka, Produktový manažer / manažerka, Projektový / projektová manažerka, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Servisní technik / technička, Zkušební technik / technička, Support IT, Obchodní zástupce / zástupkyně, Finanční specialista / specialistka, Marketingový analytik / analytička, Online marketing, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality

Praha 10 - Štěrboholy, Praha 6 - Ruzyně, Praha 4 - Krč, Praha 10 - Záběhlice, Praha 6 - Veleslavín, Praha 1 - Nové Město, Praha 2 - Vinohrady, Praha 4 - Podolí, Praha 4 - Nusle, Praha 8 - Čimice

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

benefit bonus Bor CZK data den event IT kandidát management pec pozice Praha security sport system technologie work-life balance design PR profi program technolog test