Hledáme lidem práci Manpower

Kontrola kvality - náborový příspěvek 50000 Kč

Lokalita Ostrava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Do mezinárodní, automotive společnosti hledáme vhodné uchazeče na pozici Operátor výstupní kontroly s nástupem přímo do kmene společnosti.

Volné víkendy!

Náborový příspěvěk 50000 Kč

Popis pozice:

  • finální kontrola hotových výrobků před expedicí zákazníkovi
  • vizuální kontrola kola (vyloučení vad)
  • manipulace s koly na dopravníku (pouze se přetáčejí)

Profil kandidáta:

  • ochota pracovat ve třísměnném režimu (R - O - N)
  • vysoká míra zodpovědnosti a pečlivosti
  • schopnost naučit se specifikace zákazníků
  • dovednost správně rozpoznávat detaily na hotových výrobcích
  • schopnost samostatně se rozhodovat
  • dobrá komunikace v kolektivu
  • výuční list

Nabízíme:

  • nástup přímo do kmene společnosti
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • prémie až 21 % každý měsíc
  • náborový příspěvěk 50000 Kč
  • 13. a 14. plat
  • docházkový bonus
  • závodní stravování
  • týden dovolené navíc
  • multisport karta
  • program Benefit Plus
  • příspěvěk na penzijní a životní pojištění
  • zvýhodněný tarif od T - mobile

Pokud Vás naše nabídka zaujala, na nic nečekejte a prostřednictvím odpovědního tlačítka nám zašli aktuální životopis a my už se s Vámi spojíme.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění

Obrábeč Kovů

Nutně vás hledají
  • Bohumín
  • Jan Hefner
  • 35 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 19. dubna
  • Králův Dvůr
  • RGT s.r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 3. ledna
  • Divišov
  • Filip Sternberg s.r.o.
  • od 40 000 Kč
  • Chotěšov, Plzeň-jih
  • STOLFIG s.r.o.
  • od 29 700 Kč
  • Čejč
  • Izolex Moravia, spol. s r.o.
  • 30 000 – 60 000 Kč

Manuvia, a. s., organizační složka, Jan Hefner, Comac jobs s.r.o., WITKOWITZ ENVI a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., Manuvia DreamJob s.r.o., Etimos Human s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., B of B cars s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Lidl Česká republika s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Skanska a.s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Conspiro qua, s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Markmont, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Mechanik / Mechanička, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Výrobce / výrobkyně forem, Zámečník / Zámečnice, Svářeč / Svářečka, Autočalouník / Autočalounice, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Autolakýrník / Autolakýrnice, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Operátor / operátorka chemické výroby, Specialista / specialistka kvality

Ostrava, Rychvald, Bohumín

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

AJ aktuální auto benefit bonus Bor den hledám hodnocení HR inzerát inzeráty IT kandidát komunikace kvality měsíc mezinárodní místa mobil Most nabídka nábor odpovědnost ohodnocení operátor OZP pec pečlivost plat pojištění postup pozice pracovní pracovní místa příspěvek režim SOU specifika společnost společnosti sport stravování tarif týden týden dovolené navíc uchazeč vhodné víkend vysoká vyšší životní pojištění životopis dopravní dovednost dovolené karta kolektiv kontrola kontroly kov list mzdové náborový národní navíc odpovědní penzijní PR prémie profi program případ přístup schopnost vizuál vizuální volná pracovní místa zákazník závod životní