Práce: Recepční v hotelu

lokalita: Olomouc zadavatel: Družstvo vlastníků půdy JESENÍKY

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

HLEDÁME RECEPČNÍ
Do zavedeného hotelového komplexu hledáme uchazeče na pozici recepční a servírka. Hotel se nachází v krásné oblasti Václavov u Bruntálu, přibližně 40km od Olomouce. Nástup možný ihned.

NABÍZÍME

  • skvělý pracovní kolektiv
  • krásné a čisté prostředí
  • možnost ubytování
  • práce krátký /dlouhý týden

POŽADAVKY

  • trestní bezúhonnost
  • dobrá organizace práce, logické uvažování
  • ochota učit se novým věcem
  • komunikační a prezentační dovednosti
  • reprezentativní vzhled a chování
  • týmové založení
  • znalost práce s PC
  • praxe výhodou

NÁPLŇ PRÁCE

  • komplexní servis klientům
  • každodenní komunikace s klienty a ostatními odděleními hotelu
  • administrativa spojená s pozicí recepční

Pokud máte zájem zúčastnit se výběrového řízení a splňujete potřebné požadavky na tuto pozici, zašlete nám Váš strukturovaný životopis s fotografií na email e-mail přes odpovědní formulář .

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.