Volné místo ve firmě Markmont, s.r.o.

Lakýrník/ pomocný lakýrník - možnost ubytování

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Kopřivnice
Firma Markmont, s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Strojírenství a automobilový průmysl, Lakýrník / Lakýrnice, Autolakýrník / Autolakýrnice, Lakýrník / Lakýrnice
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 28.800 – 32.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

Markmont, s.r.o.

Naše společnost Markmont je na trhu již 18 let. Jsme spolehlivý partner pro společnosti, které hledají nejlepší zaměstnance. V současnosti působíme ve třech zemích Evropy v Rakousku, Česku a na Slovensku. Naše bezplatná linka je +420 800 50 50 40

Co od Vás očekáváme:

Požadujeme:

  • SOU technické anebo odpovídající praxe
  • praxi v lakování alespoň rok (bude provedena zkouška)
  • manuální zručnost a cit pro práci lakýrníka, výkonnost, aktivní přístup, chuť se učit a rozvíjet

Pracovní náplň:

  • příprava automobilových dílů pro lakování (čištění, broušení, odmašťování, tmelení)
  • maskování ploch a dílů před nástřikem páskou, zátkami, následné odmaskování
  • stříkání nebo natírání barvou, lakování vozidel pomocí pistole, obsluha lakovací linky
  • míchání barev, opravy chyb na karoserii – škrábance, defekty při lakování

Nabídka:

  • práce na HPP
  • možnost podílet se na výrobě nákladních aut
  • možnost ubytování
  • možnost čerpání záloh
  • mzda 180–190 Kč/h (dle pracovního zařazení)
  • 2 směnný provoz (ranní, odpolední) anebo tří směnný provoz
  • nástup možný IHNED!

  • Kopřivnice
  • Comac jobs s.r.o.
  • 24 000 – 28 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 26. března
  • Příbor
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
včerejší
  • Nymburk
  • Ing. Petra Semeráková
  • 40 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 8. srpna
  • Příbram
  • Slosarčíková Silvia
  • Stříbro
  • Nikol Lišková
  • 25 000 – 32 000 Kč
    Benefity:
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na ubytování
  • Velký Osek
  • Drahuše Foster
  • 25 000 – 35 000 Kč
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na vzdělávání

Autocentrum Ostrava s.r.o., ARAKO spol. s r.o., SCHOTT Flat Glass CR, s.r.o., DAIRY 4 FUN s.r.o., Comac jobs s.r.o., MG tech s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Röchling Automotive Kopřivnice s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, SH Job Partners s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., TATRA TRUCKS a.s., Markmont, s.r.o., Trenkwalder a.s., ARAMARK, s.r.o., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., AMES s.r.o., Beskydské uzeniny, a.s., Advantage Consulting, s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., C10D s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., ARTEMIS agency s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Česká pošta, s.p., RIGHT INDICADA s.r.o., PLAKOR CZECH s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Opravář / Opravářka, Lakýrník / Lakýrnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Pracovník / pracovnice v pneuservisu, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektrikář / Elektrikářka, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Operátor / operátorka chemické výroby

Ostrava, Opava, Valašské Meziříčí, Bílov, okres Nový Jičín, Nošovice, Kopřivnice, Příbor, Frenštát pod Radhoštěm, Sedlnice, Fryčovice, Nový Jičín, Mošnov, Šenov u Nového Jičína

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Odbory - proč a jak je založit

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

AJ auto automobil den IT Mašťov mobil možnost mzda nabídka náplň práce práce pracovní praxe SOU ubytování výkon zařazení zkouška Zruč bar díl kov Lakování linky náklad náplň obsluha opravy pomoc PR pracovní náplň příprava přístup rok technické výkonnost