Servisní technik / Údržbář stavební techniky

Pracovní poměr práce na plný úvazek
Lokalita Olomouc
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Jste technický typ a dokážete ledacos opravit? Vyznáte se v nářadí, technice a jste zároveň elektrikář? Umíte řídit auto? Tak se nám ozvěte a získejte lepší práci!

Popis pozice:

Budete zodpovídat za servis a údržbu půjčované mechanizace a pokud se vyznáte i v elektru, bude to velkou výhodou. V rámci evidence povedete i základní skladový systém a v případě potřeby vyjedete k zákazníkům či na jinou pobočku (Brno/Ostrava).

Profil kandidáta:

Ten správný kandidát má strojní vzdělání a není mu cizí technické myšlení. V ideálním případě má i předchozí zkušenosti na podobné pozici - servis strojů, aut, kamionů atp. Podmínkou je pak ŘP Sk. B (+E výhodou) a velkou výhodou bude osvědčení na VZV a případně i vyhláška 50 §6. Nezbytná je i manuální zručnost, fyzická zdatnost a ochota učit se novým věcem.

Nabízíme:

Za svou práci dostanete nadstandardní mzdové ohodnocení (32-34.000 při nástupu), 5 týdnů volna (+ další dny dle odpracovaných let), 110 Kč stravenky, Multisport kartu a další benefity! Hlavně ale budete pracovat ve stabilní firmě s velmi příjemným, malým kolektivem, kde o zábavu není nouze!

Zaujala Vás naše nabídka? Myslíte si, že jde o práci přesně pro Vás? Tak se nám ozvěte na zobrazit tel. číslo nebo klikněte na tlačítko ODPOVĚDĚT a my Vám zavoláme zpět. Těšíme se na Vás!

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2021 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena