Operátor výroby - mzda od 29 000 Kč měsíčně

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Frenštát pod Radhoštěm
Firma Comac jobs s.r.o.
Min. vzdělání Základní
Mzda 29.000 – 40.000 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro našeho významného klienta ve Frenštátě pod Radhoštěm hledáme operátory výroby.
OPERÁTOR VÝROBY ELEKTRONIKY – OD 29 000 Kč měsíčně

Náplň práce:

  • výroba elektronických součástek pro automobilový průmysl

Požadujeme:

  • manuální zručnost, zvláště pak výbornou jemnou motoriku
  • dobrý zrak
  • nepožadujeme předchozí praxi

Nabízíme:

  • smlouvu na hlavní pracovní poměr
  • měsíční průměrný výdělek od 29 000 Kč
  • rozsáhlý bonusový systém
  • 25 dní dovolené k čerpání ročně
  • lehkou práci, vhodnou pro ženy i muže
  • příspěvek na stravování
  • nepřetržitý provoz – 12h směny, střídání krátkého a dlouhého týdne
  • možnost přechodu pod kmen

ZAVOLEJTE JEŠTĚ DNES! TERMÍNY MANUÁLNÍCH TESTŮ ZRUČNOSTI KAŽDÝ TÝDEN!